Merkelová usiluje o větší cenzuru internetu a umlčení opozice!

Německá kancléřka Angela Merkelová se dostala pod novou palbu kritiky za její sebevražednou migrační politiku po teroristickém útoku na vánočním trhu v Berlíně. Mnoho lidí vidí tento teroristický útok jako přímý důsledek vokální podpory Merkelové pro záměrnou politiku EU týkající se ničení národních států masovým dovozem přistěhovalců z Blízkého východu a severní Afriky. Místo toho, aby byla věnována pozornost legitimitě této kritiky, opozice varuje, že Merkelová bude reagovat tím, že zdvojnásobí úsilí své vlády umlčet opozici.

Nedávno zveřejněná zpráva deníku blogengine podrobně uvádí, jak je EU již synchronizovaná s USA a pracují na utahování šroubů médií a opozice. Tato zpráva vzbuzuje obavu, že západní mocnosti mají v plánu na základě takzvaných „falešných zpráv“ a hodně medializované takzvané „ruské propagandy“ vytvořit totalitní mediální režim s cenzurou v plném rozsahu. Německá vláda v poslední době vysílá jasné signály, že připravuje veřejnost na taková extremní opatření.

Ve svém projevu v parlamentu na konci listopadu, Merkelová vyjádřila obavu, že alternativní sdělovací prostředky jsou zodpovědné za rozvracení kontroly vlády nad veřejností. Merkelová tvrdila, že alternativní a sociální média představují „ohrožení národní bezpečnosti,“ protože veřejné mínění se odklání od politiky establishmentu. Přeloženo do němčiny, to znamená, že Merkelová říká, že elity a média řízená establishmentem nyní čelí drtivé porážce v šíření jejich lží. „Musíme čelit tomuto jevu a v případě potřeby, jej regulovat,“ prohlásila Merkelová s cílem zachránit šíření jejich lží. Merkelová tvrdí, že lidské názory „nejsou vytvořeny tak, jak tomu bylo před 25 lety.“

Takto Merkelová používá vyvinuté nástroje CIA k obviňování z falešných zpráv, lží, nenávistných projevů, extremismu, a dokonce i populismu a poté proti nim má být zakročeno. Její zahrnutí „populismu“ na nebezpečném seznamu je obzvláště znepokojující. Účast v politických procesech je „demokracie“, pokud to zapadá do elitní agendy, ale „populismus“ je, když se lidé odváží podporovat alternativní programy, které jsou v rozporu s totalitní agendou elit. Ve skutečnosti je to stejné i se sociálními médii. Nejsou sociální média platformou pro lidi, kteří chtějí vyjádřit a sdílet své názory? Zátah na sociální média potom není nic jiného, než zákrok proti lidem, proti jejich právům a proti jejich svobodě projevu!

Merkelová má údajně obavy o stabilitu „zřízeného řádu,“ ale skutečnou otázkou je bezpochyby otázka o „zřízení nového světového řádu“. Merkelová chce založit totalitní mediální režim a kontrolu projevu v zájmu zachování transatlantického projektu NWO.

Thomas Jarzombek z CDU Angely Merkelové, poskytl rozhovor německému kanálu Deutsche Welle– což je veřejná propagandistická trouba německého vysílání v angličtině a asi 20 dalších jazycích, kde uvedl: „Máme deset měsíců až do příštích národních voleb v Německu a musíme do té doby najít vhodné mechanismy.“ Jarzombek chce zničit opoziční média a dodává, že „je důležité, abychom nevzbudili dojem, že něco cenzurujeme.“ To je dilema, jak cenzurovat aniž byste dali najevo, že jste cenzor. Jarzombek bude určitě konzultovat Goebbelsovo dědictví, aby vyřešil tento delikátní problém.

Před pár dny, německý ministr spravedlnosti Heiko Maas – sociální demokrat v koaliční vládě vedené Křesťanskodemokratickou unií Angely Merkelové- se připojil ke sboru předních německých politiků volajících po cenzuře. Maas uvedl, že soudy musí stíhat opozici za šíření „škodlivých pomluv“, nebo z toho, že se snaží „manipulovat politickou diskuzi za pomocí lží.“

Tímto dala německá vláda a jejich mainstreamová média jasně najevo, že oni jsou ti, kteří definují škodlivé pomluvy a lži a to jsou v podstatě všechny argumenty, které zpochybňují vládní platformy a zaměřují se na přeměnu EU na superstrát s likvidací národních identit. Maas se především zaměřil na Facebook a požaduje, aby tato platforma sociálního média pod hrozbou pokut ještě více spolupracovala v totalitním zákroku vlády proti svobodě projevu.

Není zde článek celý?