Mozkové inkontinence „Trilobitů“

47(1)…, kteří se před miliony let vyskytovali na modré planetě a na Barrandově se přemnožili, je ryze český fenomén. Zatím s určitostí nevíme, jakou roli sehráli v nepředstavitelně dlouhém evolučním procesu, ale můžeme předpokládat, že nebyl přerušen. Zkoumaná dění v přírodě, vesmíru a laboratořích jsou provázená anomáliemi, odchylkami, jež jsou nepochopitelné, bizarní a absurdní. S nadsázkou lze říci, že trilobiti jsou stále přítomní a zakamuflovali se do schránek některých současných politiků, alias přežívají jako paraziti v hostitelských „stranických“ tělech.

Trilobit 93 letý Žid Kissinger, narozený v Německu, MZ USA a válečný zločinec (Kambodža), laureát Nobelovi ceny mírů bude prý radit Trumpovi při US/RF jednáních s Putinem. A my v ČR máme zkorumpovaných zkamenělin desítky. Fořt aus Austria (81), socioložka, Židovka Šikulka (82+), zlatotepec Sokol (81+), Dr. Sobotka (81+), Pithart (75) a peleton uzavírá chameleon Uhde (80+). Nevídané. I když mají tuhý kořínek, tak v roce 2030 si na jejich falešnou stopu nikdo nevzpomene. Jedině, že by Laudát prosadil zhotovení jejich voskových replik a umístění do pražské pobočky muzea Madame Tussaud. Momentálně ten debil agituje za „havlovské lavičky a uličky“. Nic nebude. Tuny vosku na repliky „nýmandů“ neschválí ani tučňák arci-kostelník Duka. Představa, že by mohl být zvěčněn ve vosku, namísto pobytu v tom imaginárním ráji jeho nitro drásá. To je apel na vás seniory, kteří půjdete dle kondice na podzim k volbám. Trilobitům hlasy už nedávejte, ale nějaký sociální projekt o bezplatném nároku na bažanty a plény určitě podpořte.

uhde-tvaruzkovaTa vánoční fraška na ČT Uhde/  Snědulka Zuzi, znechutila i sousedova dobrmana. Bylo to hustý. A to byl prosím Uhde donedávna předsedou ČT rady,  jež rozhodovala, co bychom měli a neměli vidět za těch sedm miliard koncesionářských poplatků. A spisovatel, básník z moravské metropole stále usilovně toužící jako kulisák z divadla ABC, zapsat se do historie, údajně intenzivně pracuje již několik let na mega románu, který nás oslní (po celostátní skartací). Tolerantní senioři, co si pamatujete události z dob, kdy trilobit Uhde tápal a díky Alzheimerovi si na gottwaldovské časy už nevzpomíná, chceme vám připomenout jeho ódy, oslavující prvního dělnického prezidenta Klementa. Byl mladý jako většina z nás a myšlenka socialismu ho pohltila. Najednou, světe div se,vycházející komunistická literární hvězda pohasla. A Milan Uhde strádal psychicky i fyzicky. Nemohl najít práci, prozaicky řečeno „nechutný prostředek“ k obživě, jemuž se po celý život úspěšně vyhýbal, podobně jako cikánské etnikum žijící na podpoře. Bezprizornímu stavu přivyknul a v podstatě už nikdy nepracoval. Po roce 1989 se do té doby strádající utopenec opět nečekaně vynořil z komunistické bažiny, jež ho odepsala a díky duševnímu souzvuku s dramatikem to nezmar dotáhl na ministra. Neuvěřitelné. Mnozí z nás, co jsme tu sračku Snědulka/ Uhde přetrpěli, máme pocit, že Uhde je ve skutečnosti miliony roků starý trilobit, přežívající nějakým zázrakem v jeho těle. Pochopitelně, že jde o nadsázku, ale kdo jiný, kromě prehistorického živočicha se zkamenělým mozkem by ty senilní hovadiny na ČT 24 mohl hlásat. Jak se vůbec Uhde, fyzická a intelektuální troska dopravila do studia na Kavčích horách? Taxi nebo sanitkou? Proti miliardám, jež my občané ČT platíme, se jedná o pakatel. Přesto, za co soudruzi? Za co? Propagátorům kultury a vzdělanosti nějak nedochází, že většina národa si dobu před sametem pamatuje. Když se nám občas třesou ruce, nejedná se o Parkinsona, což není nic proti něčemu, ale o syndrom únavy, neboli k těm necelým čtyř stovkám Euro důchodu, musíme párkrát týdně jít do práce, abychom přežili. Lucemburčan, ožrala Junker a náš EU poslanec, zločinec Štětina to nechápou. Máme se jak prasata v žitě.

ČT „presstitutky“, co nás denně balamutí a co nám permanentně lžou, se naivně domnívají, že nás mohou  odepsat. Čert vezmi pohádky, ty se dají přežít. Ale 70 let staré americké sračky a seriály jako Mash a nekonečný příběh „Konečné řešení“ si strčte do otvoru v zadu, kde již záda ztrácí slušné jméno. Na podzim budou volby a vy šmejdi z Topky a ODS  dostanete na frak. Už neotálejte a rozhlížejte se po novém zaměstnání, hlavně po křeslech v správních radách kde bude tlačenice. Žádné terno vás ale nečeká. Nahromaděnou energii z „nic nedělání“ uvolníte při zvelebování pozemků, trávníků a sadů na svých chatách a chalupách. Manuál ale bolí. Ručičky připravte v předstihu na pořádný záběr s lopatou, rýčem a možná pochopíte i význam slov mozol a práce.

Dnes bohužel řada lidí věří, že ta groteska s klíči byla spontánním projevem národa toužícím po svobodě. Změnu režimu někdo do detailů promyslel a náš hrdina, kulisák z ABC do konce života nepochopil, že je v tom gambitu bezvýznamnou loutkou. Podniky/instituce, které konkurovaly západu byly zlikvidovány či vytunelovány. A opilec cestoval po světě a rozdával účtenky z hospod, kde nikdy nezaplatil s textem, že láska a pravda zvítězí a kresbou srdíčka místo podpisu. A našim polistopadovým elitám, až na „šafránové“ jedince došlo, že režim přezrál a konečně se mohou i oni zviditelnit.

image003

Zastánci pochodně svobody/demokracie i když coby zaměstnanci pochybných institucí a prognostických ústavů proti nenáviděnému režimu nikdy nehlesli (Komárek, Klaus, Dyba), se chopili vesla, a za čtvrt století jsme tam, kde jsme. V prdeli. Co s tím my pohodoví a podstatně mladší senioři, než jsou ti přesluhující političtí dementi s chimérou, že po roce 2018 budou hradními pány uděláme? Zase nic jen proto, že po dlouhé době dostaneme přidáno směšných 300 Kč, což je nářez v porovnání s 45 Kč od Kalouska! Přežijeme o tom žádná. I tu avantgardu pochybných individuí z „vědecké“ sféry, rychlokvašky právníky ze z P.., rektory a vzdělance ověnčené prefixy a safixy v oborech o ničem a s relativně vysokými příjmy (50 tisíc/měs. min), kteří se přesunuli do atraktivnější, politické/stranické domény. Nástupní platy nic moc (40 Kč/měs.), ale šance že během pár let odkloní několik milionů jako Kocourek, je lákavá. Rektoři, i když spíše bývalí „lektoři“ z kateder Marx/Leninismu, jenž nás v minulém režimu školili v barvách doby, se nenápadně transformovali na kapacity a propagátory sociálních věd.  Explozi tzv. soukromých gymnázií a VŠ v devadesátých letech je zbytečné zmiňovat. Za 60-80 tisíc ročně mohl každý blb po 2/3 letech dosáhnout na nic neříkající, pochybný prefix před jménem a na slibovaný, dobře placený job. Pokud vědce s prefixem nezaměstnala firma jeho fotra, strýce či známého, tak si neškrtl. Když bublina „epos“ soukromých škol začala praskat, krysy potápějící se loď opouští vždy jako první. Břeh je daleko, nicméně děravá bárka ODS a plachetnice ANO nabírající vítr jsou v dosahu. Sociologičtí „lektoři“ Fiala a Zlatuška  na stranická plavidla naskočili a veslují dál.

Nám, kterým je současné Shakespearské US drama putna, jsme spíše zvědaví, jak „Toro“ kozáků a honáků po usednutí Donalda už dekády rétoricky omílaného křesla „nejmocnějšího muže“ planety ve finále dopadne. Čtenáři portálu NWOO zachovejte klid a imbecilní předpovědi expertů Jocha, Mitrofanova, Pehe, Romancova ignorujte.

Satan a šachista Putin s enormním IQ přece neskočí na zoufalý pokus dementů McCaina, Grahama a Kissingera, změnit politický kurs vůči sousední Číně, spolehlivého partnera v BRICS. Vliv na východní polokouli s čtyřmi miliardami lidí USA postupně ztrácí a kope jako kobyla v křeči. Tož tak. Fine. Díky za vaši podporu portálu. A to astronomické zvýšení důchodu si užijte. Čekají nás velké mrazy. Jako vždy to s přehledem zvládneme.

loading…

Není zde článek celý?