Sedm věcí, podle nichž poznáte, že nežijete ve „svobodné zemi“

GovernmentConspiracy-1024x455Stoupenci alternativních médií ví, že existuje bezpočet občanů, spících s očima otevřenýma dokořán, kteří falešně věří, že žijí ve „svobodné zemi“. Stále si myslí, že se o ně jejich vláda „stará“… Vezměme si jako případ Ameriku, kde mnoho amerických občanů nemá ani ponětí o charakteru svých židovsko-despotických vůdců, sídlících ve Washingtonu, D. C., a o tom, jak je ve všem skrytě utiskují. Jak nejsou nic jiného, než jen přisluhovači korporačního/ bankéřského represivního kontrolního a řídicího systému vládnoucí elity… V odrazu toho všeho je zde uvedeno přesně sedm věcí, na jejichž základě zjistíte, že nežijete ve „svobodné zemi“, a co je třeba udělat.

cache_45725753

Obr. 1: „Váš obývací pokoj je továrna. Produkt, který je zde vyráběn, jste vy.“ – Anonymous

 

1. Jste svázaní 40 hodinovým pracovním týdnem

Týdenní pracovní doba v délce 40 hodin je automaticky přijímána. Ekonomicky řečeno, možná, že si žijete pohodlně, ale pokud byste chtěli pracovat méně pracovních hodin, abyste se mohli věnovat jiným potřebám mimo pracoviště, byl by váš požadavek zamítnut.

Jinými slovy, dostali jste ultimátum: Pracuj 40 hodin týdně nebo nebudeš mít žádnou práci.

2. Mzdové otrokářství

Hned na to navážeme bodem č. 2 – skutečně existuje hodně lidí, kteří musí odpracovat 40 hodinový pracovní týden a navíc dělat přesčasy za nedostatečnou hodinovou sazbu, jen aby přežili: Mzdové otrokářství se vztahuje na ty, kteří jsou zcela závislí na své příští výplatě, aby zvládli zaplatit všechny výdaje. Dluhy, konzumní způsob života a inflace jsou hlavní faktory, spojené se mzdovým otrokářstvím (ekonomické otrokářství) a automatickým přijímáním 40 hodinového pracovního týdne.

3. Jste zavaleni pravidly a nařízeními

V dnešní době se neustále navyšuje již tak velký počet nařízení, pravidel a předpisů, které omezují svobodu. Existuje už jen velmi málo věcí, které můžete udělat bez povolení od své kontrolou posedlé vlády. Následuje pár příkladů:

* Vlastníte nemovitost? Pokud ano, pak musíte navždy platit daň z nemovitých věcí, což tak trochu zpochybňuje představu o „vlastnictví.“ Pokud například někde žijete 20 let, pak jste už mohli zaplatit na daních z nemovitých věcí tolik, jako za náklady vašeho domova.

* Pokud chcete renovovat dům, musíte uvědomit orgány státní správy o tom, co budete dělat, abyste získali jejich povolení. Kvůli dokončení se musíte ujistit, že jste dodržovali jejich předpisy.

* Pokud chcete prodávat své domácí výrobky, bez ohledu na to, jak malá je cena, budete si muset koupit licenci od své vlády.

* Chcete si pěstovat vlastní zeleninu a snížit tak rozpočet na jídlo? Pokud ano, buďte opatrní. Mohli byste být obviněni z trestného činu, a následně pokutováni. Jeden muž byl pokutován za to, že pěstování zeleniny bránilo lidem v pohledu na trávu. Pokud chcete chodit na ryby, abyste snížili výdaje na jídlo, budete si muset obstarat licenci.

* Vaše auto představuje jednu z mnoha nekonečných daní, kterou budete muset platit své vládě. Opravdu to vypadá, že snad jediná věc, která se nedaní, je vzduch, který dýcháme, ale kdo ví, možná bude jednoho dne poplatek i za to! Vezměte v úvahu jen to, kolik peněz vláda vydělává na exponenciálně rostoucím počtu nařízení, pravidel, předpisů a daní.

Když nezaplatíte potřebné poplatky nebo daně, nebo nezískáte licenci či povolení od mafiánské vlády, můžete mít velké problémy, a nezáleží na tom, zda to, co jste nedodrželi, je jakkoliv malicherná či malá záležitost. Jako v jednom případě, kdy jisté děti byly předvedeny na policii za to, že prodávaly limonádu pro charitu.

Pak je tu případ ženy, které byl zabaven dům kvůli chybějící úrokové platbě 6,30 dolarů!

cache_45725795

4. Hromadné sledování – Tvůj život není tvůj vlastní život

Hromadné sledování je ještě další způsob, kdy je vaše svoboda sabotována vládou a příslušnými ministerstvy. I přes zvyšující se dohled a stále více militarizovaný policejní stát se míra kriminality nesnížila.

Ostatně řada z nás ví, že monitorovací kamery, které jsou umístěny všude možně, daleko přesahují svůj účel odhalování trestné činnosti. Stejně tak monitorovací aplikace, jako např. sledování užívání mobilního telefonu, špionážní elektroničtí „moskyti“, mikročipy na těle, rozpoznávání obličejů a technologie na identifikaci poznávacích značek u aut… Existují plány na černé skříňky, které mají být instalovány do každého auta kvůli monitorování řidičů. Pak je tu ještě plán na biometrickou databázi DNA pro všechny občany…

To jsou jen některé sledovací technologie vlády Velkého Bratra, posedlé kontrolní činností.

 cache_45725840

5. Nemůžete říkat, co chcete

Vládní tyranie potlačování svobody projevu je neustále silnější, a to všude. Správní orgány nabádají k tomu, aby lidé ohlašovali to, co zapadá do kategorizace takzvaných neúnosných projevů, jako např. spouštěcí impulz 1“, „mikroagrese nebo červené světlo“, takže vlastně podporují práskačství. Jisté pochyby, týkající se politické korektnosti, zákaz používání určitých slov, cenzura sociálních medií… to vše přispívá k omezení svobody projevu.

Je-li svoboda projevu omezena, vede to ke vzniku národa, jehož občané jsou:

  1. Neschopní zvládat kritické myšlení
  2. Značně omezení při rozhodování
  3. Dogmatičtí a nezdravě skeptičtí
  4. Extremističtí a netolerantní
  5. Správní orgány s nimi mohou snadněji manipulovat a řídit je
  6. Je větší pravděpodobnost, že budou akceptovat autoritativní názory, bez ohledu na to, jak nepravdivé mohou být
  7. Pravděpodobně ve velkém počtu budou reagovat výbuchem násilí, a to vzhledem k „efektu potlačování“, který je zapříčiněn supresí

Zákon na “boj proti dezinformaci a propagandě“

V době vánoc, jako zloděj v noci, Obama záludně schválil návrh zákona, nazvaný zákon na boj proti dezinformaci a propagandě. To dává vládě pravomoc označit pravdivé a přesné informace, které nechtějí, abyste o nich věděli – především zprávy z alternativních médií – za „propagandistické“ nebo jako „falešné zprávy“.

Ve skutečnosti bude tento nový zákon použit k omezování svobody projevu, což ohrozí existenci alternativních/nezávislých sdělovacích prostředků nebo jakýchkoliv jiných informačních zdrojů, které budou považovány za protivládní.

Tato globalistická propaganda a cenzura svobody projevu v Americe musí být zastavena těmito prostředky:

1. Urychlením veškerých snah, vedoucích k šíření informací o tomto protiústavním, nedemokratickém, nelidském, protiamerickém a vlastizrádném zákoně, a vzdorováním…

2. Podporováním vynašečů informací, jako jsou vládní informátoři a zaměstnanci korporátních mainstreamových médií, aby odhalovali pravdu.

3. Lobováním u nově zvoleného prezidenta Trumpa a jeho spolupracovníků, aby kladli důraz na 1. dodatek zákona a aby znevážili pokusy ocejchování protivládních informací jako vlastizrádné.

Tento zákon je zoufalým pokusem (jedním z mnoha) o zastavení rostoucího masového probouzení lidí, v jehož důsledku lidé zjišťují pravdu. Ale čím větší je vládní tyranie, tím více lidí se probouzí…

6. Vaše alternativní pohledy jsou démonizovány

Hned na to navážeme bodem č. 6 – coby odpůrce, který nemá stejný názor jako establishment nebo masy, se můžete setkat s tím, že vaše názory nebo činy budou démonizovány, což vás dokonce může přivést do velkých potíží, neboť můžete být postaveni mimo zákon. Tyto démonizující neshody jsou stále méně tolerovány, a to zejména kvůli protivládnímu postoji.

7. Kriminalizace vaší dobré vůle

Kriminalizace gest dobré vůle je součástí války proti lidskosti a vaší svobody sebevyjadřování. Zde je uvedeno několik příkladů:

* Vezměme si například bezdomovce. V mnoha amerických státech je nyní nezákonné darovat jídlo bezdomovcům. Jestliže vás při tom chytí, mohli byste být za tuto aktivitu těžce pokutováni. Například trpkou zkušenost s tím mají v kostele ve městě Dundalk, ve státě Maryland. Kostel byl pokutován ohromnou částkou 12 000 dolarů za to, že zde nechávali ve vnějším areálu přespávat bezdomovce.

cache_45725893

Další hodný samaritán, který byl pro své milosrdenství kriminalizován, když se snažil zlepšit kritickou situaci bezdomovců, byl Jay Hamberger. Protože v Houstonu pomáhal bezdomovcům po dobu asi 27 let, stal se psancem.

Kromě toho je nyní nezákonné být bezdomovcem. Jak mohou úřední činitelé předpokládat, že budou tito zchudlí lidé platit pokuty?? Dokonce i jejich skrovný majetek – ložní prádlo, oblečení, stany, doklady, léky – je zabavován. Jak by mohl policista, zabavující tento majetek, nepovažovat tyto kroky za nehumánní?

Dostanou se tyto nehorázné zákazy do celé země? Podle badatele Michaela Snydera to bude součást války proti bezdomovcům.

* Není to tak dávno, co došlo k ohromným záplavám v Louisianě. Kvůli opožděné reakci vládou vyslaného záchranného týmu se místní obyvatelé rozhodli vzít situaci do vlastních rukou. Nicméně ještě předtím, než se mohli vypořádat se stoupající vodou a zachránit své sousedy (v důsledku záplav), vládní úředníci uzavřeli celou oblast policejními zátarasy, protože tito záchranáři neměli požadované povolení. – Ale, no tak!

* Dokonce i ty nejmenší činy dobré vůle nyní vyžadují, abychom dodržovali zákony a předpisy: Chcete si např. s někým vyměnit doma vyrobené dobroty? Mohli byste být hnáni před soud, pokud jste na úřadech nezaplatili poplatky za povolení.

Uvedli jsme si jen sedm z mnoha věcí, na jejichž základě poznáte, že nežijete ve „svobodné zemi“.

 

Závěrečné myšlenky – co je třeba udělat?

Je zřejmé, že vláda vás chce zcela ovládat. Chtějí, abyste na nich byli ve všem zcela závislí. Nicméně, čím více budou posedlí ovládáním – tím více si budou vynucovat různé zákazy, omezení, poplatky, policejní násilí, sofistikované technologie monitorování a sledování, atd. – a tím více budou lidé protestovat. Po dosažení zlomového bodu potom lidé usoudí, že už toho bylo dost, a zároveň si uvědomí, že jejich vláda je (a byla) zastaralá. Vláda to všechno ví a zoufale se bojí toho, že ztratí moc nad tak ohromným počtem probuzených občanů, připravených něco udělat.

Stále více lidí si uvědomuje nelegitimnost „velké vlády“. Pravdou je, že s nimi nemáme ŽÁDNOU smlouvu. Nepotřebujeme jejich svolení, abychom mohli cokoliv udělat. Vezměme si například placení daní – uvalení daně je krádež (viz video).

Řešením je začít využívat svou sílu. Přestaňte spolupracovat s řídicím systémem. Jsme obrazem sebe samých a vše je možné. Takže pojďme z toho, co je možné, vytvořit nové paradigma zkušeností, nové lidstvo.

Paul A. Philips

Zdroj: http://www.activistpost.com/2017/01/7-things-to-show-that-you-are-not-living-in-the-land-of-the-free.html

loading…

Není zde článek celý?