Giviho mohou pohřbít vedle Motoroly

Velitele praporu Somali DLR Michaila Tolstych (Givi) mohou pohřbít vedle velitele praporu Sparta Arsena Pavlov (Motorola), rozloučení je plánováno na pátek, o tom informoval RIA Novosti zdroj v silových strukturách DLR.

„Rozloučení s Michailem Tolstych je naplánováno na zítra. Je možné, že bude pohřben na tom samém hřbitově, kde pochovali Arsena Pavlova,“ řekl zdroj agentury.

Představitel Národní rady DLR zase informoval RIA Novosti o tom, že smuteční obřad se má konat v budově Divadla opery a baletu, na tom samém místě, kde se před čtyřmi měsíci loučili s Pavlovem.

Michail Tolstych se v květnu roku 2014 účastnil bojů o Slavjansk, v létě roku 2014 se účastnil bojových akcí v oblasti Ilovajsku. V září roku 2014 se účastnil bojů o doněcké letiště. V září roku 2016 dostal hodnost plukovníka DLR. Jeho smrt není prvním případem smrti velitelů jednotek domobrany DLR. V říjnu roku 2016 zahynul velitel s přezdívkou Motorola při teroristickém útoku bombou ve výtahu jeho domu. V důsledku tohoto činu bylo zraněno ještě několik lidí.

Není zde článek celý?