Jako za dob StB. Účastníky protibabišovského setkání natáčel Andrejův špicl

Automobil, kterým na antibabišovské setkání přijel „agent“ ministra financí. | FOTO: FOTO: FORUM 24

Přesnou představu kdo byl na nedělním protibabišovském setkání v Praze, má ten, který byl důvodem pro vznik oné akce. Andrej Babiš vyslal na setkání a pochod svého špeha. Chlapce v teplákách s amatérskou kamerou v ruce. Na kameru snímal pořadatele, účastníky i přítomné novináře. Pro jistotu.

Reportéři Deníku FORUM 24 pořídili fotografie vozu, se kterým „agent“ na setkání přijel. Na dveřích bylo auto označeno AGROPOL, tedy jednou ze společností Andreje Babiše, za sklem pak byla vystavena cedulka PRESS KAMERA Politické hnutí ANO Bude líp. „Žádný novinář to nebyl. Přišel jen udělat záznam a pozorovat. Bylo jich tam víc. Další si fotil jen novináře,“ řekl jeden z přítomných skutečných novinářů. Jen pro doplnění, auto stálo v modré zóně, samozřejmě bez oprávnění. To tihle hoši nepotřebují.

Onen detail, kterým je vůz pana kameramana, je dalším dokladem, že ANO je jen jednou z dceřinných společnosti Agrofertu. Údajný novinář točící video pro politické hnutí ANO jezdí autem AGROPOLU, tedy firmy, která pěstuje obilí a chová drůbež.

Účastníci shromáždění si tak museli připadat jakoby se vrátili zpět před rok 1989. Estébáci měli také v oblibě focení a natáčení svých oponentů. Agenti StB se však alespoň snažili být nenápadní.

Neuvěřitelné je, že na protestní akci se sešli lidé, kterým vadí nevyjasněné příjmy Andreje Babiše a jeho arogantní papalášské chování. A právě ten, proti jehož vystupování a bolševickým manýrům protestovali, si je nechal natáčet.

Babiš tak opět zúročil to, co se před rokem 1989 coby prominentní komunista a údajný donašeč StB naučil. Jen ty své agenty by měl lépe vycvičit. Tak snad se ti, Andreji, videjko líbí!

Není zde článek celý?