Nevěřit nikomu, být ve střehu a připraven

Článek má pochopitelně dobový politický kontext, i když se explicitně současnými chorobnými nápady některých našich vůdců nezabývá. Radarem a permanentní přítomností vojsk NATO na našem území, přestože US ližprdelky Stropnický, Štetina, fořt aus Austria a dávno odepsaná parta „umělkyň“, jako Pavlína Filipovská, Táňa Fischerová a další neukojené dámy včetně slovenské „hérečky“ Vašaryové. Na Vánoce si zřejmě vzpomínají častěji než na poslední historické libido, proto ta jejich až nepříčetná podpora černých a nadržených emigrantů.

Úvodní, dlouhý prolog se Vás, nacházejících se na straně zapadajícího slunce už v podstatě netýká, nicméně buďte ve střehu. Podvody kolosálních rozměrů inspirovaly i naši bývalou střední třídu, které došlo, že stát kde se krade a nikde nic nechybí nabízí nevídané příležitosti k obohacení, podvodům a k odklonění milionů (Kocourek). Takže poctiví a důvěřiví senioři s těmi směšnými důchody na ty všechny nabídky, slibující tisícové úspory za elektřinu, plyn a vodu neodpovídejte a pokud vás navštíví mládenci v uniformách, dožadujících se vstupu k záznamu spotřeby vody, elektřiny, a plynu, tak je do svého příbytku nepouštějte, pokud nemáte cvičeného dobrmana. Ten nádherný pes potenciální zloděje znejistí a navíc vás ochrání. Přijde vás levněji než povolení na zbraň a pistoli(cca 20 000 Kč), navíc v tom věku, jehož jste se dožili by jste měli problém. Alzheimer a Parkinson testy. Dement fořt aus Austria by je nesplnil, má ochranku.

prodej_0Když už zástupce firem do svého domova pustíte, tak žádné „výhodné“ smlouvy nepodepisujte, pokud si je nepřečtou o generaci mladší příbuzní (dcery, synové) i když sami často na podvody naletěli. Všechny nabídky bezplatných půjček okamžitě roztrhejte a hoďte do odpadkového koše. ČT nás ku podivu o zločinech na bezmocných seniorech informuje, přesto jich přibývá. Naivita a důvěřivost některých seniorů je nepochopitelná. Pravděpodobně to navazuje na myšlenky Masaryka, který věřil už tehdy, že dobro a pravda zvítězí. Jeho chiméra interpretována o téměř století později ožralou Havlem že „láska a pravda „ ovládne planetu, se nenaplnila.

Opakovaně vás seniory varujeme, abyste nevěřili  ničemu, čímž vás krmí zaprodaní komentátoři ČT, ať už se jedná o problémy v ČR, nebo v EU. Bude hůř. Připravte se nato, protože naše členství v NATO/EU nemá budoucnost. Nad existenci homo sapiens se hromadí temná mračna. Ty nehorázné lži, jež opakovaně slyšíte v TV, rozhlasu a čtete v tisku, včetně barevných reklamních pamfletů na zázračné  medikamenty na inkontinenci, prostatu, erekci/zvětšení pyje ignorujte i přes desítky doporučujících článků od šťastlivců, jenž si po x lete pauze/menopauze sexuálních radovánek, až orgií užili, většina aktéru skončila na JIPCE. Podobně ani na zázračné tablety/čaje vyrobené z pralesních bylin, slibující nárůst svalové hmoty a zbavení se visícího panděra během jednoho měsíce bez cvičení nevěřte. Fotografie sedmdesáti letých staříků „před a po měsíci“ polykání zázračných tablet jsou výplodem počítačové grafiky. Naštěstí zatím neexistuje  PC, aby dementa Laudáta překlopil na intelektuála.

super-zionist-trump-640x360Přes počáteční nadšení po zvolení Trumpa presidentem US, růžové představy o zlepšení vztahů s RF a Čínou nějak pokulhávají za jeho předvolební rétorikou. Nezávislý Jeff Rense se domnívá, že Donald je opět loutka, „skřivánek na niti z Hrabalova románu“. A nitě začínají v Tel Avivu, což se za nedlouho změní na Jeruzalém, kam se přesune i USA ambasáda, což skřivánek Trump podporuje. Takže „hybrid“ Izraele a Palestiny se očividně odkládá. Rense a Duke, anti-sionisté si racionálně kladou otázku, kam půjdou ty miliony Palestinců z Gazy, Západnho břehu Jordánu po humanitárním bombardování izraelsko/americkými bombardéry? Do US asi ne. Zbývá EU a Merkel s obličejem rozvařené brambory, jež je s otevřenou náručí bude „willkommen“. Donald je uvázaný. Jeho dcera Ivanka si vzala bohatého Žida a přestoupila na novou víru a navíc s ním má tři děti, Židy. Změnilo se něco? Takže klany Clintonů, Bushů /Obama byly nahrazeny „trumpolinou“, jež bude Americe vládnout nejméně dalších dvacet let. Senioři alias statisti jako my, budeme tu divadelní, shakespearskou scénu ještě několik let pobaveně sledovat a pak pochopitelně zemřeme. Ateisté v Boha sice nevěří, přesto teorii existence universální, vesmírné spravedlnosti nezavrhují, i když zřejmě jde o tisíciletý evoluční konstrukt. Bude to smutné i zábavné pozorovat, kam se ta naše opěvovaná, geniální civilizace řítí.

Trump po třech týdnech od inaugurace pokračuje ve stopách černocha Barryho, který nesplnil ani jeden z předvolebních slibů. Jeho exekutivní příkaz pozastavit příliv emigrantů ze sedmi arabských států prozatím zablokoval federální soud a plamenné řeči o daňové a zdravotní reformě nějak utichly. O to víc hřímá o potenciálním nebezpečí Íránu, jenž podporuje teroristické skupiny a ohrožuje US výjimečnou demokracii. A nově jmenovaní ministři MO a MZ, včetně té nové krávy v UN jsou blahem bez sebe, jako váleční jestřábi McCaine a Graham. Neefektivnost NATO/UN už není prioritní. Ale Írán.

Sionisté a Bibi jsou u vytržení. Donald s těch proklamací o nevměšování se USA do režimů států odlišné víry a kultury, nic neudělal. Zatím nepovolal zpět ani jednoho vojáka z těch stovek základen roztroušených po celém glóbu, zemích kde je 65 roků tamější obyvatelstvo nenávidí. Japonsko a Němci.

Takže prezidente Trumpe, zlikviduj ty stovky US základen a zaměstnej milion ničemů, kteří nic neumí u vás doma. Jinak Nobelovu cenu míru nezískáš a historicky skončíš za Obamou, který je dnes hodnocen co by nejhorší prezident US. A na konflikt s Íránem zapomeň. RF a Čína (cca 1.5 miliarda) té doktríně magora, Z. Brzezinkého i za cenu vyhlazení 50% populace odolá.

Vzhledem k současné povolební situaci se možná ta vaše slavná Unie rozpadne. Největší stát, který jste ukradli Španělům a kde většinovou komunitou jsou Španělé o tom vážně uvažuje, podobně jako Texas, jenž jste anektovali od Mexika. Pokud na Hawai proběhnou svobodné volby, tak i tento ostrov se od umělého konglomerátu USA, co nevidět odtrhne. US analytici se ve svých TV vystoupeních často zmiňují o hrozbě občanské války. S armádou, represivními jednotkami, jež má Trump na povel, bude každá revoluce brutálně potlačena během několika dní. Otázkou zůstává, jestli by občanská válka nakonec Americe neprospěla, že by se vrátila k těm původním hodnotám „zakládajících otců“ a přestala propagovat své dominantní postavení a demokracii.

Takže čtenáři nwoo, zůstaňte v klidu, nepropadejte hysterií současných dnů a konzumujte „červené jásavé“ abyste se dožili takového věku jako Štrougal, nebo Jakeš.

loading…

Není zde článek celý?