Václav Klaus ml. uboze napadl mladého aktivistu Jakuba Čecha

Syn bývalého prezidenta zřejmě nedokáže unést, že jeho politická dráha zatím nedosáhla takového úspěchu, který by stál za zmínku. Proto se na sociální síti pustil do šestnáctiletého Jakuba Čecha, který si i přes své mládí výrazně angažuje v komunální politice rodného Prostějova. Podle Klause mladšího jde ovšem pouze o udavače, který škodí svému okolí.

Jak uvedl Klaus na svém facebookovém profilu, jedná se o mladého člověka, který již toho velmi mnoho v životě dokázal. „Udal asi čtyři lidi,“ píše člen ODS. Zapomíná však na fakt, že Čech se zaměřuje především na úředníky, kteří nefungují tak, jak by měli a ne na práskání lidí, kteří občanům pomáhají.

„Ale marná věc, dokud neudá vlastní rodiče, bude stále světovou jedničkou Pavlík Morozov – mladý hrdina sovětské kolektivizace,“ glosuje rádoby vtipně Klaus junior článek o mladém aktivistovi, který politik na Facebooku sdílí. O co je status kratší, o to je trapnější. Ubohý výlev, jen aby se něco dělo.

Na Klausovi je vidět, že se stále snaží neúspěšně vystoupit ze stínu svého otce a je proto schopen udělat cokoliv. Od snah rozložit Občanskou demokratickou stranu zevnitř, které jsou patrné podle jeho výstupů proti oficiálním stanoviskům strany, až po nepovedené zkazky na sociálních sítích.

Není zde článek celý?