Změní „nejmocnější káčer“ planety svět?

608316362Pravděpodobně ne a dál se pojede ve vyjetých kolejích, jinak řečeno močálem černým podle bílých skal (J.W.). Bohužel z močálu se stala v poslední době smrdutá žumpa. Pojmy jako pravda, láska k bližním pozbyly obsah a naše politická elita jejich význam nechápe a ignoruje. Co ovládá populaci jsou prachy a s nimi spojená druhá část nádoby, moc a podvody. Nakonec  anglická horní vrstva otevřeně přiznává, že co se nedá koupit za peníze, to vlastně nepotřebuje.

Slované peníze potřebují. Ne k pořizování nějakých nepotřebných hovadin, ale k nákupu základních potravin, ošacení a uhrazení faktur za plyn, vodu, elektřinu a nájmy.

23 (1)Tyto „přízemní“ problémy hovada jako Junkera a naše EU poslance nezajímají. Důchod v Lucembursku je 75 000 Kč/měs., a tento zmrd s platem 20 tisíc Euro/550 000 Kč/měs. v přepočtu, nám ještě vyhrožuje sankcemi jako ta fašistická tlama Schulz, která s potížemi dokončila základku. My senioři jsme nad věcí, nicméně vás mladou gardu čtyřicátníků/padesátníků a vaše počiny v tom  omezeném čase, jenž nám zbývá budeme sledovat. Ale, jak jsme již naznačili, nám seniorům je to už jedno, co tady na planetě bude za padesát roků. Určitě vás bude o tři miliardy víc a na fantasmagorie o expansi lidstva do vesmíru raději zapomeňte. Gaia, díky náhodě se stála hostitelem milionů živočichů včetně „homo sapiens“. Tu ojedinělou příležitost jsme, jak se zdá propásli. Russell, jeden největších filosofů minulého století se domníval, že prvek komplexní vesmírné matice nemá šanci matici pochopit, natož ji ze své izolované     a bezvýznamné pozice racionálně popsat. Nepřekonatelnou bariéru, nastíněnou Russellem a bránící našemu pochopení podstaty vesmíru a života, vědecká komunita vehementně odmítá. Pro nás vládce přírody žádné limity neexistují. Takže budeme i nadále utrácet miliardy na nesmyslné projekty jako urychlovač částic v Cernu, nebo detektory gravitačních vln Ligo, abychom hovada (civilní obyvatelstvo) přesvědčili, že Big Bang-velký třesk se udál před 13 miliardami let. Žádný „Big Bang“ nikdy nebyl, žádné božské částice nikdo nikdy neviděl a když detektují nějaký bizarní fenomén ve vesmíru či v laboratoři, tak nesmí odporovat  Einsteinovu stoletému dogmatu teorie relativity. A sága černých děr a nekonečné hustotě, teplotě a gravitaci pokračuje.

Mezitím nás na zubožené planetě několik stovek milionů přibylo a také pár milionů zemřelo včetně dětí ve válečných konfliktech. Ale také hladem a žízní, na špínu, infekce v těch humanitárních táborech bezprizorních obyvatel států Afriky, Iráku, Libye, Afganistanu a Palestiny. Zdá se, že RF a Putin krvelačný trend exportu americké demokracie na raketách s plochou dráhou letu prozatím přerušil. A dementní personál na US základnách se na vraždící monstra při instalaci ještě radostně podepisoval nevědouc, kde ta cílená země toužící po změně režimu je. Budete žít jako my, výjimečný, Bohem požehnaný národ, budete žrát hamburgery, KFC křidýlka, pít kolu a v době volna čumět na naše úžasné filmy Mae West, generála Custra a Johna Wayna. Pak pochopíte, jaký nudný život jste doposud vedli a o co jste bez reklam přišli. Takže i když také nevíme proti čemu všechny ty nabízené tablety jsou věříme TV, že jsou proti všemu.

infowarsstoreNakonec Alex Jones, Žid Michael Savage nám vnucují stejné sračky jako CNN a hlavní média. Ovšem Alex/infowars svůj sortiment obohatil o neprůstřelné vesty všech velikostí M, L, XL, XXL včetně šarže pro děti za zlevněnou cenu (200 dolarů). Mají moderní design, jsou lehké a přežijete osm ran z devítky. Nekupte to.

V minulém roce počet US vražd s použitím zbraně překonal dosavadní statistiky (13.000), z toho více jak 1000 v Chicagu, současném městě odpočinku unaveného muslimského negra z Keně, golfisty Barryho Soetera. Na štěstí většina z vražd se přisuzuje černé komunitě a vyřizování účtů mezi drogovými kartely. Barry se pojistil a svůj dům nechal obehnat vysokou zdí a každou píď prostoru sledují kamery. Negr je už pátým prezidentem po Carterovi, sen.+ jun. Bushovi a Clintonovi, který bude pro zbytek života pobírat hvězdný důchod, chrlit paměti a obrážet státy Unie přednáškami, aby si přivydělal.

Nejmocnějšímu „káčerovi“ planety se představy o tom vypuštění DC stoky nenaplňují. Jeff Rense na ty Trumpovi přehmaty ve výběru a volby členů svého týmu upozorňoval hned po jeho zvolení. Zdá se, že měl pravdu. Baskervilský pes „mad dog“, důchodce generál Mattis je zářný příklad té Trumpovy naivity. Podobně konzultace s fosilií Kissingerem, válečným zločincem a jak jinak nositelem Nobelovy ceny míru, většina z nás nechápe. Ten by měl být veřejně popraven/pověšen za žebro na háku jako slovenský hrdina Jánošík. Další generál z Trumpova týmu rezignoval (Flynn). Takže pokud tu stoku v DC od exkrementů jenž ho obklopili nevyčistí, tak skončí podobně jako J.F.K a jeho brácha. Ať dělá co dělá, psovi se sionistickými kořeny ocas nenarovná.

loading…

Není zde článek celý?