Káčerova velikonoční vejce s plochou dráhou letu

hillary-crying-575x384A stádo šílelo a plakalo, hlavně to barevné včetně sokyně Hilarry, kterou utěšil postem MZ, kde se doslova vyřádila. Dnes všechna obvinění z korupce a fatálních přehmatů odmítá. Éra Clintonové skončila. Uvidíme, zda ji někdo z nově jmenovaných prokurátorů šlápne na krk. Je zralá na doživotí, což vzhledem k jejímu věku a mentálnímu stavu bude anedbatelný/altruistický trest. Obama, nositel Nobelovy ceny , se zapíše do dějin US jako nejhorší prezident. Norové se totálně zdiskreditovali, takže se nedivme, když NC příště udělí tante Merkel, Schulzovi, Junkrovi či Porošenkovi.
10182015_gop-2016-trump-money-28201_c0-148-4466-2751_s885x516Bezprizorní, nevzdělané stádo šílelo a skandovalo během předvolebních vystoupení kačera Trumpa. A Donald kvákal před deseti tisícovými davy (10-30), které v transu skandovaly usa,usa. Zvládnul to geniálně. V podstatě opakoval a sliboval lidem to, co chtěli slyšet. Změnit zdravotnický systém, snížení daní na 15% a vytvořit nová pracovní místa, jinými slovy přinutit korporace, aby své aktivity v zahraničí ukončily a vrátily se pod hrozbou vysokých tarifů. I když většina stáda byla unešená, slovo tarif v životě nikdy  neslyšela a propadla opět do transu. Pochopitelně, že ve státech s velkou nezaměstnaností sliboval obnovení tradičního průmyslu a horníkům návrat do dávno uzavřených dolů. Většina dementů to sežrala a řvala usa,usa.

Citlivé téma veteránů, jenž v zahraničí v prosazování americké demokracie přišli o nějakou končetinu a jsou z nich dnes bezdomovci, mělo úspěch. O hrdiny z Vietnamu a Iráku se stát musí postarat. Ale třešničkou na dortu, emigraci a výstavbou zdi na hranicích s Mexikem svá plamenná vystoupení obvykle končil, nasedl do letadla, aby za pár hodin obligátní medy opakoval téměř do slova v jiném státě. K nelibosti válečných supů z Pentagonu tvrdil, že není globalista, ale nacionalista. Prosperita a blaho země bude při jeho rozhodováních vždy na prvním místě a že změní zásadně zahraniční politiku a ukončí vměšování USA do politických procesů jiných států. Navíc, že i s Putinem naváže přátelské vztahy a budou společně s RF bojovat proti teroristům. Vyhostí všechny ilegály (cca 13 milionů) a zlikviduje tzv. azylová centra ve velkých městech, kde přežívají tisíce zločinců a feťáků na státní podpoře. Ušetřené miliardy prý použije na obnovu infra-struktury (opravy přehrad, mostů, železnic, dálnic, letišť), která je v dezolátním stavu. Jak to mohl žehnající Bůh připustit?

Asi za týden vyprší těch kritických a ostře sledovaných sto dnů, kdy se Trump chopil vesla v bělidle. Oceňme, že se tam

prokvákal za zanedbatelnou částku v porovnání s lesbou Hillary,  jež utřela nos a o jejíž výhře nikdo nepochyboval do posledních hodin voleb. Komentátoři Rachel Medows, Wolf Blitzer vypadali na infarkt, ale přežili v pohodě jako většina presstitutek/pasáků. Ale od prvních dnů po nástupu do úřadu „nejmocnějšího“ muže planety se slibované vypouštění stoky zadrhlo, přestože záběry Donalda okázale podepisujícího exekutivní příkazy, dominovaly TV obrazovkám. Jak se zdá US kongres a senát je nejen ignorují, ale někteří jejich členové podávají na Trumpa žaloby.

Vše zatím naznačuje, že realizace je hodně vzdálená a zůstane na papíře. S tímto názorem se shoduje i řada renomovaných expertů jako ekonomové Richard Wolff, Peter Schift a Gerald Celente. Wolff považuje Trumpovu představu o vyhoštění ilegálních migrantů za pitomost a kontruje záplavou z Portorika, státu USA, které je na hranici finančního kolapsu. Nejlidnatější stát USA Kalifornie (cca 26 mil.) Donalda v podstatě nevolila, jeho příkazy zásadně odmítá a vyhrožuje odchodem z Unie. S touto myšlenkou občas koketuje Texas, který byl Mexiku ukraden. Znovu-zrozením US-Mexického hybridu by Káčer nejen ušetřil za výstavbu zdi, ale i za levnější „krokodýlí“ variantu v Rio Grande.

Prozatím nezrušil ani jednu vojenskou základnu a nepovolal zpět do US jediného vojáka. Naopak, mraky odborných poradců na hranicích Ruska a v Sýrií houstnou. Podobně ani žádná velká fabrika v Japonsku, Číně a Indií svou výrobu neukončila a nepřenesla zpět do USA. Proč asi? Až na Japonsko, je v Číně/Indii miliardový proletariát ochotný makat „od nevidím do nevidím“ za 2 dolary na hodinu, 6 dní v týdnu ve srovnání s 9 dolary v Americe. Idylického snu o prosperitě a zredukování nezaměstnanosti na 5% se nedožije, i kdyby byl v bělidle do roku 2020.

trump-aipacTrump měl historickou šanci, kterou evidentně propásl i když bylo jednoduché se chřestíšů a mamb zbavit. Samozřejmě nebyl nikdy politik, to každý chápal a toleroval a volební tým ho pravidelně usměrnil, aby říkal to, co chce stádo slyšet. Ty zásadní nevědomosti historických faktů o válce Iraku a Iránu nikdo nekonfrontoval. Kabelovkou mentálně vykastrováni „volové“, CNN, CBSN, FOX si nemohou pamatovat válečný konflikt tam někde, když večer bude v televizi hvězda s velkou sexy prdelí Kim Kardashian. Trumpovi fandící moderátoři z nezávislých medií nechápali jeho výběr a nominace na posty na samý vrchol exekutivní pyramidy. Mad dog/baskervilský pes generál Mattis MO, tyranosaurus Rex z Exxonu MZ, a brutální Nikita (Nikky) velvyslankyní v UN. Ale udělením nejasné pozice v exekutivním týmu svému sionistickému zeti Kushnerovi své příznivce doslova šokoval. Opěvovaná Ivanka a její tři ratolesti přestoupili na židovskou víru, navíc Trumpův syn si údajně také

vzal Židovku. Dle Jeffa Rense a Jamese Fetzera a Davida Duka může nejvlivnější a nejbohatší americko/židovská lobby AIPAC

své aktivity omezit. Už ovládla ovál a „menora“, židovský svícen, patří k základním dekoracím prezidentského úřadu už pár roků.

K dokreslení Trumpova růžového, ambiciozního scénáře se vzdělanec Dr. Assad, prezident Sýrie náhle zblázní a použije

proti svým lidem nervový plyn, i když na všech frontách vítězí. A naivní Káčer sežere návnadu i s navijákem a zaútočí na letiště,

aniž by pravdivost o použití plynu ověřil. Jako negr Obama bez požehnání kongresu/senátu a bez souhlasu UN i když s Rexem

svorně prohlašovali, že Assad nepředstavuje pro US hrozbu jen pár dnů/hodin před zločineckým útokem. Snímky mrtvých dětí

už obletěly svět, přičemž někteří záchranáři neměli ani rukavice. Takže deklarovaný „Sarin“, smrtící nervový plyn, vyprchal za pár minut.

Pozadí bezprecedentních změn Trumpových proklamací o míru a spolupráci s Putinem bude plnit stránky novin po řadu měsíců. Dezinformace/lži ovládnou TV obrazovky. No a experti jako Pehe, Rouček, Romancov, Joch, Štětina a dementi fořt aus Austria, Němcová, Šiklová budou ucvrnkávat blahem, že dostali prostor ještě před kremací nevděčné Slovany oslovit. Vždyť se  mají jak prasata v žitě (ožrala Kalousek). Otazníky zůstávají. Co přimělo Káčera že otočil o 180°? Co na něj mají? Proč připustil politickou popravu generála Flynna, proč nepodržel  Bannena? My senioři po vypnutí TV můžeme logicky uvažovat, eventuálně spekulovat, co bylo příčinou změny Donaldova chování? I když víme, že Amíci anexi Krymu podvědomě a hořce vstřebali, není Trumpův exces v Sýrií náplastí na krymskou jizvu? Pokud touží po Nobelově ceně míru, kterou jeho zločinečtí předchůdci Carter, negr Obama a exministr Kissinger obdrželi, má k jejímu zisku už našlápnuto.

Kdo to ví, ať odpoví! A finále.

Čtenáři NWOO zůstaňte v pohodě a podpořte admina na Velikonoce nejen svými příspěvky, ale hmotně dle možností. Ta

výzva o podporu portálu vás ani implicitně nevybízí k zaslání na tvrdo uvařených vajec.

Přeberte si to.

loading…

Není zde článek celý?