Karty jsou rozdány, ale vše může být jinak

Bohužel zemřela neočekávaně ve věku 65 Věra Špinarová, neatraktivní žena s božím hlasem, kterou do konce tohoto století pravděpodobně nikdo nepřekoná. Hovořit o smrti je sice absurdní téma, nicméně její nečekaný odchod z tohoto světa odsunul do pozadí i vesmírnou ztrátu po vyhasnutí ex-arcibiskupa Vlka-dlaka, církevního preláta, který se postaral o prosazení církevních restitucí a okradl stát/loupež století 70 miliard korun/.

Špinárka odešla, protože  čas se naplnil, nicméně zanechala nám nesmazatelnou stopu. Katolíci, protestanti, islamisti, anglikáni, budhisti, hinduisti, barbaři bez ohledu v kterého Boha či v co věříte, nebo nevěříte, všichni zemřete. A jakou stopu na modré planetě zanecháte záleží jen na vás. Budete totálně mrtví. Ale nebojte se. Posmrtný stav bude ekvivalentní pocitům z časů, než jste se narodili. Absolutní prázdnota dle anglického filosofa minulého 20. století Wattse, žáka geniálního Bertranda Rusella a ateisty, který ovlivnil i Ludvíka Wittgensteina.

První století třetího tisíciletí vejde do dějin, pokud přežijeme. Ale nic záviděníhodného. Hrubým odhadem za posledních padesát let se v 7.5 miliardovém stádu „homo sapiens“ génius jako Platon, Leibnitz, Kant, Marx a Russell zatím nenarodil (snad narodil a zraje). A ty  odvary současných českých „myslitelů“ jako Hradecký, Sedláček, Klaus sen., Pehe, Šiklová a Fisherová/kterou zřejmě delší dobu žádný černoch kulturně neobohatil, a která svou frustraci ventiluje napadáním prezidenta/naznačují, že dnešní konzumní společnost žádné velikány neplodí. Pokračující intelektuální úpadek od konce války se prohlubuje a žádný TV seriál GEN (Galerie elity národa) s tím nic neudělá. Uhde, Havel, Drábová, Pithart, plavec Venclovský (La Manche), vzpěrač na drogách Zaremba, hokejisti, fotbalisti a další. Jde převážně o sportovce a ty enormní  prachy. Kulisák se  nesmrtelně zapsal mezi světovou zločineckou elitu podporou humanitárního bombardování Srbska. Natvrdlý národ na podnět Slováka Feniče po něm přejmenoval letiště. Aby toho nebylo málo, další dementi elity národa prosadili výstavbu lavic, kus za 300.000 Kč, aby měli kde usednout a nepozorovaně vyměnit počurané plény. To buquoyinspirovalo Laudáta k návrhu, aby v každém městě a vesnici byly po Havlovi pojmenovány i uličky, kde by se scházeli současné politické kurvičky. Ve srovnání s nedávnými výroky nějaké vepřové hlavy o naší zemi Barwida Buquoye, se alespoň rýmuje.  Je nepochopitelné, že tomu šmejdovi někdo věnuje prostor. Jeho příjmení foneticky naznačuje „bukvice“, jež má v oblibě i náš profesor na UK, Putna.
Obrazovkám v USA také zatím dominují mumie jako McCaine a přestárlé ježibaby jako Nanci Pelosi (77), Dianne Feinstein (84) s mokvajícími mozky. dianne_feinstein_neil_gorsuchAbsurdní až nepochopitelné, že na důležitých vládních postech opětovně (sněmovna, senát) přežívají zkameněliny, které by měly být spíše připoutány řemeny na lůžku. V porovnání s vládními poradci jako Kissinger (94), Brzezinský (86), jsou to dorostenky a svými výrony šedé mozkové kůry nás ještě určitě překvapí. US se nachází ve stavu totálního kolapsu. Trump už nemá šanci s tím něco udělat. Sněmovna, senát, soudy jeho exekutivní prezidentská rozhodnutí blokují.Pokud nenastolí tvrdý režim demokratury á la Putin, tak skončí. Něco podobného čeká Lepenku, Johanku z Arku. Když se stane prezidentkou Francie, tak by měla naostřit zrezavělé čepele gilotin a okamžitě zahájit čistku v nejvyšších kruzích a obnovit vztahy s Ruskem. V totalitě jsme informace o SSSR,jeho rozloze v hodinách zeměpisu většinou podceňovali, bohužel. Fakticky je to země, která v tom poměru rozlohy vs počtu obyvatel má naději 21. století přežít. Dle „balkánské řeznice“ Židovky Albrightové  není spravedlivé, aby na území pětkrát větším než je US žilo a ovládalo nějakých 150 miliónů Rusů. Medvědi ví, co je v sázce a předstírají zimní spánek. Napoleon/Hitler by vám mohli vyprávět včetně těch několika milionů vojáků, kteří tam zahynuli. V Pentagonu magoři tuší, že medvěd má tlustý kožích, proto by do Ruska raději poslali jednotky ze států EU. Honáci dodají zbraně a poradce a generálové NATO, Šedivý plus experti na obranu jako herec Stropnický naplánují novou „Barbarossu“. Seriál skončí během 24 hodin podobně jako akce dementa Šakašviliho, kdy napadl Abcházii a Osetii, prorusky smýšlející východní oblasti Gruzie. Kde se naši stratégové zašijí? Krym je pasé. Kyjev sebevražda. Tel Aviv?

Jak je patrno z názvu příspěvku, karty jsou rozdány a kdo má esa v rukávu nevíme. Buďme trpěliví. Ono se to vyvrbí, až se uskuteční historické setkání Putin/Trump, jenž by se mělo odehrát v horizontu několika měsíců. Bude to nápor na mozek sledovat předpovědi zpravodajců, politických nul a TV „whore-mentators“, což je nové anglické označení pro komentátory. Hezky česky komentátorské kurvy, podobně jako používané press-titude. Zkorumpovaných politických prostitutek jsou všude mraky. Výjimečnost ČR je v tom, že jsou navíc pitomí a koncentrují se v jedné straně, odnože Lidovců, založené opilcem Kalouskem a dementním fořtem aus Austria.

Europoslanec Štětina, mentální trilobit Laudát a ta krasavice inteligentní Langšádlová, která nedávno prohlásila, že války proti Rusům se musíme zúčastnit společně s EU a US. Zdá se, že šmejdi jako Kalousek a fořt aus Austria ve svém okolí rozprašují puch a smrad jako mršiny, ve kterém se havěť Laudát, Langšádlova, Štětina cítí jako doma. Doufejme, že Top 09 se nedostane do parlamentu a jejich elitní vůdci skončí na JIPce. Milda k vůli chlastu, fořt aus Ausria pro pokročilou demenci. Ne božská, ale světská spravedlnost se konečně naplní.

loading…

Není zde článek celý?