Komunisté a jejich láska k pravdě: Aeronet a sionisté v Bílém domě

Komunistická strana Čech a Moravy se samozřejmě v návaznosti na vlastní historii pravdou příliš nezaobírá. Doporučujeme ale navštívit webové stránky KSČM Frýdek-Místek. Od Aeronetu nebo Sputniku je rozeznáte jen těžko. Jakub Janda ale upozornil na jeden opravdu kouzelný příspěvek, který je ukázkou konspirační teorie par excellence.

„Šok? Víme, co se stalo s Donaldem Trumpem! V Bílém domě proběhl palácový převrat, místo Trumpa teď všechno řídí Jared Kushner a sionisté Gary Cohn, Lloyd Blankfein a Andrew Quinn z Goldman Sachs! A dokonce i Clintonova rodina!“ dočteme se v perexu textu umístěném v rubrice „Zpravodajství“. Asi nepřekvapí, že je přetisknut z proruského webu Aeronet.

Kromě „Zpravodajství“, ale na zmíněném webu nalezneme další rubriky, které stojí za povšimnutí. „Velikonoce, jak jsou nám předkládány, nemají naprosto nic společného se skutečným křesťanstvím, a jejich oslavováním se tedy stáváme účastníky klamného a zavádějícího divadla,“ píše se třeba v rubrice „Postřehy k důvodům Víry“.

Nakonec asi pro informací stačí vyjmenovat některé oblíbené odkazy, které web doporučuje. AC24.cz, České národní listy, Marxistický internetový archiv, Rudé právo − digitalizovaný archiv, Sputnik Česká republika a mnoho dalších perel.

Na telefonním čísle uvedeném na stránce deníku FORUM 24 potvrdili, že se jedná o pravou stránku, kterou plní člen komunistické strany.

Je skvělé vědět, že komunisté jdou s dobou. Jen bohužel není jasné, se kterou.

Není zde článek celý?