Matka všech bomb ….

Bomb1-2751791Autor názvu patří do stejné skupiny psychopatů jako náš kulisák z divadla ABC, který se do dějin zapsal svým morbidním výrokem humanitárního bombardování Srbska. Předpokládejme zatím, že za ním nestojí nedávno zvolený prezident USA Trump, ale nějaký pomatený dementní generál z Pentagonu. Už spojení slov „matky“ a „bomby“ evidentně dokazuje, že se jedná o zelený indoktrinovaný mozek.

Klasická matka všech bomb byla použita hned po raketovém útoku na letiště v Sýrií v Afganistanu, kde US vojáci (cca 25 tisíc) se střetům s nepřítelem, bojovníky Talibanu, vyhýbají a spíše dohlíží na úrodu makovic a přepravu opia do US. „Maminku“ láskou obepínající své ratolesti, svrhli v nějaké horské oblasti, prošpikované podzemními chodbami a zabili nejméně 37 teroristů v sandálech a vyzbrojených „kalašniky“. Heroický počin. Údajně destruktivní rádius „maminky“ je kolem 15. km od centra dopadu, takže všechny stavby, obydlí, celé vesnice byly tlakovou vlnou a sekundárním „zemětřesením“ zničeny. Kdo během hodin spočítal, že zahynulo pouze 37 teroristů? Co civilisté a jejich děti v okolí? Nad fotografiemi mrtvých dětí by Ivanka Kushner neslzela, jako v případě nařčení Assáda, že použil nervový plyn „sarin“ proti svému národu, který ho v jeho boji s ISIS podporuje.

Dnes si my experti v ČR můžeme přiznat, že jsme jako většina Američanu na sladké řeči o mírumilovných vztazích s Rusy proklamovaných v Káčerových ohnivých předvolebních projevech, naletěli. Všechny ty sračky o emigraci, návratu korporátních firem do US, snížení státního dluhu (20 trilionů dolarů), česky řečeno asi 500 bilionů Kč, se nenaplní. Po setkání s čínským prezidentem už nevykřikuje, že Čína US odírá manipulací kursů Yenu vůči Dolaru, a s největším finančním kreditorem US hodlá nadále pokračovat. Slibovaná reforma zdravotnictví v nedohlednu, výstavba zdi mezi Mexikem a US se časově posouvá. Žádost generála McMasterse o vyslání 150.000 kontingent vojáků do Sýrie prozatím odmítl a v TV prohlásil, že pozemní invaze není na pořadu dne. Nicméně už prý souhlasil, že pár tisíc poradců posílí o dalších 15 tisíc speciálních jednotek.

Ze svých volebních slibů zatím nic nesplnil. O prošetření útoku na WTC a zborcení 50. podlažní budovy č. 7, do které žádné letadlo nenarazilo a jež se zhroutila sama do sebe volným pádem během několika vteřin Trump nemluví. Zeť Žid Kushner mu stojí za prdelí permanentně při podpisech jeho exekutivních příkazů. Larry Silverstein, který si je pronajal a nechal pojistit na miliardu dolarů pár měsíců před útokem, má kushnerovskou krevní skupinu. Není to náhoda? Byl to Larry, jenž po telefonátu hasiče, že v patře hoří nábytek vydal příkaz „pull it down“, hezky česky „ztrhněte ji“. Budova o 50. patrech, půdorysu fotbalového hřiště po příkazu Silversteina poslušně spadla za 7 sekund.

Laboratoř republikánů: Pomozte sledovat to monstrum, které jsme vytvořili.

Laboratoř republikánů: Pomozte sledovat to monstrum, které jsme vytvořili.

Anti-semité David Duke, Jeff Rense a Gerald Celente káčerovi vymysleli nové jméno. Trumpstein, což je geniální. I když mu fandili, záhy po jeho inauguraci jim došlo, že je podvedl, jako Clinton a Obama. Komu to zatím nedošlo, je Alex Jones z Inforwars, trapně balancující mezi realitou a fikcí, kterou jeho favorit Trumpstein v předvolební kampani proklamoval. A tak nám vnucuje své představy, že Kačer hraje jakousi šachovou hru, aby své oponenty zmátl a z bažiny v DC vyletí jako ten bájný pták Fénix. Ve svých únavných vystoupeních, každých pět minut nabízí jakési sračky se slevou, na podporu mozku, fyzičky a imunity proti všemu, jenž evidentně nebere.

ceddebd5a45497a2a8fc0c39fa27ff8a

Další zklamaný fanda Trumpsteina je bezesporu Michael Savage, Žid non plus ultra, jenž pochopitelně kritickou rétoriku o posledních akcích „Trumpsteina“ z repertoáru vypustil a vehementně  propaguje své údajné bestsellery. Jak říká Bondi:“ Všechno je v prdeli v sobotu jako v neděli“. O velikonočním pondělí tomu nebývá jinak.

loading…

Není zde článek celý?