Nová kniha: „Ilumináti na cestě ke světovládě“

IluminátiPrávě vychází kniha Pavla Kopeckého „Ilumináti na cestě ke světovládě“. Publicista Pavel Kopecký, který publikuje především v internetovém magazínu Protiproud, přináší vzrušující putování dějinami tajného řádu, který již více než tři století ovlivňuje společenské a politické procesy ve světě. Ve své knize ukazuje, že tajný řád Iluminátů, který byl a není vyloučeno, že dosud stále je avantgardou svobodných zednářů, stojí za většinou světových revolucí i společenských změn ve světě již od 18 století. Velká francouzská revoluce stejně jako vnik Spojených států amerických jsou nerozlučně spjaty právě s vlivem Iluminátů.

S tím souvisí i symbolika Sochy Svobody, stejně jako import komunismu do Ruska z USA, za kterým stáli rovněž iluminátské skupiny. Budeme sledovat fascinující postup těchto zasvěceneckých elit, které postupně získávaly moc v devatenáctém století, aby zcela ovládly politické dění ve století dvacátém. Tajné organizace, jako je Rada pro zahraniční vztahy, bez jejíhož schválení by nebyl zvolen žádný americký prezident, stejně jako projekt Evropské unie, jsou, jak Kopecký dokazuje, rovněž dílem těchto spiklenců, jejichž moc přerůstá i do dnešních časů.

Dozvíme se rovněž o vnitřních konfliktech mezi těmito globalistickými skupinami, které vedly v minulém roce k překvapivým otřesům, jako byl Brexit či zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem. Kniha by neměla chybět v knihovně nikoho, kdo se snaží pochopit současné děje ve světě do hloubky a odmítá uvěřit oficiálním výkladům médií hlavního proudu.

Cena jednoho výtisku je 179 Kč+poštovné (dobírkou 95,-Kč,  v případě platby na účet 50,-Kč).

Knihu objednávejte na emailové adrese friva.friva@gmail.com

loading…

Není zde článek celý?