A já myslel, že tu žádní uprchlíci nejsou

Tak kdo že se to v té Balkové vzbouřil? Jistě nějací ti náckové, kteří se nechali ubytovat v detenčním zařízení, aby si mohli tak trošku zalaškovat s policií. Nebo že by ufoni?

Ale také to mohli být nějací zlí duchové, čert ví, ale stejně se mi to nějak nerýmuje.

Běženci se v zařízení v Balkové vzbouřili a zabarikádovali

Ale možná našim „moudrým“, kteří znají tu „zaručenou pravdu“, přece jen sem tam nějaký ten uprchlík uprchl ze zřetele, takže pár jich tu přece jen bude. Ale zase tu něco nehraje. Jestliže, jak přece každý spořádaný ovčan, jenž se nenechá manipulovat „kremelskými dezinformacemi“, dobře ví, je 99,99 procent migrantů skutečnými uprchlíky před válkou, a jsou to hodní, laskaví, tolerantní a mírumilovní lidé, kterým je jakékoli hrubé násilí naprosto cizí.

Takže takových těch zlých, kteří se perou s policií, znásilňují osoby obojího pohlaví, nebo dokonce útočí na jinověrce/nevěrce, je, jak by jistě každý erudovaný zpravodaj z ČT potvrdil, tak jeden z tisíce, či spíš z deseti tisíc.

Ovšem tady se píše o patnácti neposlušných běžencích. Takže to by znamenalo, že těch slušných, spořádaných a mírumilovných uprchlíků už nám dobrá eurovíla přivezla na létajícím koberci CCA. mezi patnácti a sto padesáti tisíci duší, tedy bezpečně nad rámec požadavků kvót z Evropské unie.

Tak proč nám tedy vyčítají, že nedodržujeme kvóty? Tak mi to někdo laskavě vysvětlete, někde musí být chyba, něco tu, ale silně, nesedí!

Ale možná, že se vlastně nikdo nevzbouřil, že je to celé zase nějaká dezinformace „ruských agentů“, sluníčko nám svítí na cestu do růžové multikulturní budoucnosti…, tak proč si kazit nádhernou májovou pohodu? Však na stránkách ČT jsem o tom nic nenašel, ovšem Rozhlas něco přece jen zachytil, takže zase tak úplná dezinformace to asi nebude, nejspíš tak napůl. Takže to dělá mezi 7 500 a 75 000 uprchlíky?

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/v-zachytnem-zarizeni-v-balkove-se-vzbourili-cizinci-zasahova-jednotka-protest_1705291335_sam

Není zde článek celý?