Bývalý Trumpův soupeř uvedl jeho hlavní chybu v prezidentské funkci

Bývalý senátor a jeden z bývalých kandidátů na funkci prezidenta USA za Republikánskou stranu Rick Santorum řekl, že Trumpova kancelář by mohla pracovat mnohem efektivněji, kdyby Trump přestal vést Twitter, uvádí CNN.

„Když twituješ každý den, stěžuješ si na média i na to, jak se k tobě chovají, tak pouze odpoutáváš svou pozornost a neděláš svou práci“, řekl Santorum.

Politik uvedl, že během posledních devíti dnů, kdy byl prezident na zahraničním turné, téměř přestal psát na Twitter. Podle senátorových slov je to znamení jeho efektivní práce.

Nicméně po návratu domů se Trump opět navrátil k sociálním sítím a zkritizoval „falešné zprávy“ o svém zeti Jaredu Kushnerovi.

Trump aktivně komunikoval pomocí Twitteru s voliči už během své předvolební kampaně a neopustil sociální sítě ani poté, kdy se stal prezidentem.

Nedávno se v amerických médiích objevila informace, že Bílý dům se chystá najmout právníky, kteří budou kontrolovat posty prezidenta v sociálních sítích. Podle slov zdrojů je důležité, aby zprávy „neletěly přímo z vědomí prezidenta do vesmíru“.

Není zde článek celý?