Další Šuman? Objevil se odpočet do doby odhalení největšího skandálu české vlády

Po anonymní skupině Šuman, která pod jménem údajného řídícího důstojníka Babiše v StB zveřejnila tři nahrávky, jež zahýbaly tuzemskou politikou i mediálním světem a budou důvodem pro řešení svobody médií v ČR v Evropském parlamentu, možná přijde další skandál související s Andrejem Babišem.

Objevil se totiž web odhalenibabise.cz, který odpočítává čas do „Odhalení největšího skandálu v historii české vlády“. K odhalení onoho největšího skandálu by podle odpočtu mělo dojít příští neděli ve 12 hodin. Podle textu na uvedeném webu nemá jít zřejmě jen o odhalení nových informací o ministrovi financí, ale o celý koncept odboje.

„Nejde pouze o odhalení Andreje Babiše, ale o celý koncept odboje proti situaci, co se kolem nás pomalu, ale jistě dotváří… My už se na to prostě dál koukat nemůžeme, a proto vzniká tento projekt. Držte se pevně, čtvrtý odboj se blíží … Prohrabávali jsme se články a spisy, abychom vyhrabali tu největší špínu − vlastně pravdu, která je skrytá mezi řádky výmluv a prázdných keců,“ říkají na stránce provozovatelé odhalenibabise.cz.

Není zde článek celý?