Francii po prezidentských volbách povede žena – Angela Merkel

„Ochráním vás. Moje první opatření jako prezidentka bude obnovení hranic,“ sdělila Le Penová 5 tisícovému davu pár dní před volbami v Paříži. Jenže „žabožrouti“ jsou zřejmě sebevrazi….

Bohužel měla Marine Le Pen pravdu, když v době, kdy nebyl jasný výsledek prohlásila: ” V každém případě povede Francii žena – buď já, nebo Angela Merkel”. Jak vidno, soudruzi Francouzi někde udělali chybu…. Přizdisráč Sobotka tleská Marconovi, který vyhrožoval Polsku, Maďarsku a tak i nám, jak s námi zatočí…..

Tož, může si to zkusit, ale pak by se mu mohlo stát, že vedle “mature” intimna by zažil i českou klasiku – pár facek.

Podívejte se na ty francouzské pomatené sluníčkáře – ještě neuschla na asfaltu krev z Masakru v Nice a oni oslavují pokračování islamizace jejich země a Evropy

francie1

francie2

francie3

Ona toho Francie zažila málo? Ono to nestačilo???

francie4

francie5

francie6

Je načase vyřešit situaci v Evropě – stačí opačným směrem, tedy k Africe poslat jediný člun:

lodka politici merkel holande

Držím Marine Le Pen palce. Jen doufám, že pokud v budoucnu usedne za volant kamionů ještě nekolik dalších “pomatených mladíků”, pokud se odpálí pár “frustrovaných jedinců” s kabátem plným trhaviny, dostane Francie rozum. Jenže to už bude pozdě. Ono je pozdě již dnes. Již jsou tady….. a řvou, že Evropa je jejich posvátná půda, kterou jim dal Alláh…..

marine le penova 5

Na druhou stranu se chováme stejně, jako ti Francouzi, Němci, Rakušané….. kašleme na volby a pokud k nim jdeme, volíme zmetky a korupčníky….

Není zde článek celý?