Francouzi se ukázali být tupější, než se zdálo

macronEmmanuel Macron zvítězil ve francouzských volbách. Evrosodomie jásá a září radostí. Frau Merkel pláče štěstím. Francouzský občan se ukázal být  tupějším, než si mysleli vlastenci, a hlasoval tak, jak se to hodilo globalistům. Bruselští úředníci jsou v extazi, neboť likvidace jejich korýtka – Evropské unie – se odkládá. Ale slaboši, kteří v současnosti vládnou Evropě, si nevidí dál, než na špičku nosu. Ano, Macron se teď usadí v křesle hlavy Francouzské republiky, ale problémy se nikam nepoděly. Francouzi, spadnouce z višně si  místo nenáviděného Hollanda zvolili ještě horší jeho kopii, třebaže malinko vyretušovanou.

Macronovo vítězství je typickým příkladem “Pyrrhova vítězství”. Starověký vojevůdce Pyrrhos jednou, když porazil nepřítele, řekl, že ještě jedno takové vítězství, a bude bez vojska.

Proti Fillonovi a Le Penové byly nasazeny všechny síly, jak ve Francii, tak i v zahraničí. Média štěkala jako vzteklí psi, policie se hrabala ve špinavém prádle Marine Le Pen i ostatních kandidátů, kteří by mohli Macrona ohrozit. Politici Evropské unie vyli na Le Penovou doslova jak vlci na Měsíc. Hvězdičky šoubyznisu hysteričily a zlomyslně se Le Penové vysmívaly. Výsledkem toho bylo, že francouzský občan ztratil glanc a dal svou hřivnu ve prospěch Bruselu.

A teď začíná to nejzajímavější. Macron, to je pouhá kamufláž. Je to loutka v rukou cizího strejdy, jemuž je Francie tak říkajíc u prdele. Politika prezidenta Macrona bude tudíž antifrancouzská. Pravda, sluníčkáři a jejich komplicové se budou těšit trafikám, které od Emana dostanou. Všechno tvořivé a životaschopné ve francouzské politice se bude i nadále oslabovat. Francouzi si zvolili mluvícího maňáska. Gratulujeme!

Avšak na to, jaké páky byly nasazeny, je výsledek prachbídný. Macronovo vítězství nebylo nějak přesvědčivé, a perspektivy jeho vládnutí jsou mlhavé. Macron není žádná charizmatická osobnost. Je to pouhý nájemní lokaj. A jako takový, v případě silnějších otřesů jeho činy nebudou adekvátní. Evropská unie stojí na prahu krize, a skoro ho už i překročila. Takže Macron je nepochybně jeden z posledních úspěchů globalistů v Evropě, nebo spíš předposledních. K naplánovanému triumfu Merkelové v Německu totiž musí dojít.

Co znamená Macronovo vítězství pro Rusko? V Evropě se objevila další hlava státu, s níž bude načisto nemožné jednat. A to je současně špatné, i dobré. Macrona je třeba ignorovat, jelikož on sám není schopen o čemkoliv rozhodovat, ale nutno jednat s jeho loutkovodiči, což je sice složité, ale i trochu jednodušší. Složité proto, že jeho loutkovodiči jsou nenažraní, a jednodušší proto, že vyjednávačů bude méně.
K politování je jen to, že zvolení Macrona je další krok k rozpoutání války ve Starém světě. K válce může Evropskou unii podnítit nějaká úplná politická prkotina. Co jim přikážou, to udělají.

Co říct na závěr? Jednat s Francií teď nebude mít cenu, svůj prach je nutno si držet v suchu (z Paříže to prachem už čpí). Možnost ozbrojeného konfliktu mezi Ruskem a EU se rychle přibližuje ke značce 60 %. Zejména na Ukrajině a v Pobaltí, kde země NATO načisto ztrácejí soudnost

Aleksej Sokolskij

Zdroj: http://www.liveinternet.ru/users/3596969/post414727291/

loading…

Není zde článek celý?