Rebelka? Babišova zastánkyně Lorencová hlasovala pro to, že její šéf je lhář

Poslankyni za hnutí ANO Janu Lorencovou možná zase tak dobře neznáte, rozhodně ale stojí za pozornost. Je to osoba z hnutí ANO, na kterou jednoznačně platí označení Svědci Babišovi, protože za svým majitelem neochvějně stojí i ve chvíli, kdy je jasné, že lže  a existují na to důkazy. Nebo že by to bylo jinak?

Paní Lorencová je trochu komická osobnost, jen škoda, že musí být zrovna politickou reprezentantkou naší země. Sdílí všechno od Parlamentních listů po Aeronet, na Facebook píše nesmysly a hodně často i nesmysly říká. Ale na schůzi sněmovny, kde se hlasovalo o tom, zda je Andrej Babiš lhář, se prezentovala ještě lépe hlasovala totiž jinak, než jak mluvila. Jako jediná z ANO.

Všimněte si, toto například Lorencová v projevu říkala: Kdo bude zvolen, rozhodují voliči, a ne vy. Organizujete puč na člověka, který je prostě jen jiný, než je většina z vás. A proto také byl zvolen. Jste to vy, pane Kalousku. Přítomný? Nepřítomný. Jste to vy, nepřítomný pane Sobotko, kdo jste převážně způsobili státní dluh, nebo podíleli se na způsobení státního dluhu ve výši, ani nevím teď, kolik to má nul, bilion 600 mld. korun. Zadlužování země skončilo teprve příchodem této vlády. Teprve okamžikem, kdy nastoupil do funkce ministr financí Babiš. Já nebudu vzpomínat akce kolem OKD, nadhodnocených kamenů, já nevím, všech těch kauz, s kterými jsem se seznámila během své novinářské praxe. Bylo by to celkem zbytečné. Řadu toho už pronesl kolega Hájek, hlavně pokud jde o OKD.

A toto je hlasování s názvem Zneužívání moci A. Babišem vůči nezávislým institucím.

Není zde článek celý?