Švédská herečka oslavuje Babiše na Facebooku? Podvod píáristů ANO

Falešné profily, podporující Andreje Babiše, jsou další z metod marketingových mágů z jeho hnutí. Zkrátka, když se nenajde dostatek lidí, kteří by pochvalně komentovali statusy firmy ANO na sociálních sítích, sedne si pár zaměstnanců k počítači a za chvíli se zrodí několik nových uživatelů, kteří shodou okolností podporují myšlenku, že bude líp. Najednou se tak příznivkyní Andreje Babiše stala i švédská herečka a manželka fotbalové hvězdy Zlatana Ibrahimoviče.

Takzvané fake profily používá na sociálních sítích kdekdo. Vesměs se jedná o lidi, kteří se stydí být spojováni se svými názory, nebo o hatery, kteří do diskuzí přispívají vulgárními komentáři. Hnutí ANO zřejmě používá stejnou metodu, jen v opačném gardu. Na facebookovém profilu Andreje Babiše jde především o vyjádření podpory ministru financí.

Přestože se většinou k vytvoření profilu použije jako profilová fotografie obrázek přírody nebo nějakého zvířete, vážnost vždy přidá lidská tvář. A tady právě ANO sáhlo trochu vedle. Helena Sezamová, která se naposled pochvalně vyjadřovala ke statusu vicepremiéra z Majálesu, má totiž vizáž Heleny Seger. Švédské herečky, modelky a manželky fotbalové ikony Zlatana Ibrahimoviče.

Sezamová by podle údajů na svém profilu měla být ze Senohrab a mezi její oblíbené političky patří například hejtmanka Středočeského kraje a místopředsedkyně ANO Jaroslava Pokorná Jermanová. Dá se ještě vůbec něčemu, co je spojeno s Andrejem Babišem věřit?

Není zde článek celý?