To se nám ulevilo: Tragické spolky od Adama Bartoše po Úsvit se spojily

A. B. Bartoš při projevu | FOTO: Petr Zewlakk Vrabec

Těšíte se, až zase před volbami zbude chvilka na nějaký ten předvolební bizár? Krajské volby nám ho představily opravdu mnoho a jak to tak vypadá, ani letos nebudeme zklamaní. A není překvapením, že jako první se nám nabídli naši vlastenci, kteří konečně vezmou zemi pořádně do rukou a budou nás bránit proti všem neviditelným uprchlíkům. Jisté samy o sobě poněkud tragicky vyhlížející strany se totiž spojily do koalice s názvem Rozumní.

Neonacista a antisemita Adam B. Bartoš, který neustále svolává nejvíc největší demonstrace, jimiž svrhává zločinný systém spolu se svými pěti holohlavými kamarády, slavnostně oznámil, že Národní demokracie do voleb nepůjde sama.

Bude to velké  k ND se totiž přidala Strana zdravého rozumu, Úsvit – Národní koalice, Slušní lidé, Konzervativní a sociální hnutí, České hnutí za národní jednotu, Demokratická strana zelených, Česká strana národně sociální a Změna pro lidi. Pokud má tedy každý tento spolek alespoň jednoho člena, přichází do voleb nejméně osm vlastenců, což je jistě skvělá zpráva.

A máme tu i zásadní věc, kterou je program. Má dokonce dva řádky: „ROZUMNÍ stop migraci a diktátu EU peníze našim občanům, důchodcům, dětem, zdravotně postiženým…“ Není sice moc jasné, zda koalice chce zpět ty peníze, které jakožto příjemci do Evropské unie vůbec nedáváme, nebo zda žádá vrátit peníze, které platíme na těch 12 uprchlíků v České republice.

Rozumní ale peníze potřebují rozhodně, a to zejména na grafika.

Není zde článek celý?