Žvýkačka na chodníku má víc lajků než Babiš. Co na to jeho tým?

PR tým Andreje Babiše musí neustále reagovat na nové průšvihy a vyjádření svého šéf, který přece jen čas od času předstoupí před kamery a něco řekne. Nově je tu jeden facebookový výsměch, který si Babiš způsobil bagatelizováním počtu účastníků demonstrací proti němu a prezidentu Miloši Zemanovi.

„Z mého pohledu to nebyla až taková velká masa, to co bylo na Václaváku, tak to mám tolik lajků k jednomu výroku ve sněmovně na Facebooku,“ řekl pro Českou televizi Babiš.

Babiš sice má na svém facebookovém profilu asi 120 tisíc lidí, jenže vzhledem k tomu, jak se poslední dobou stále častěji ukazuje, mnoho z těch, kteří mu píší pochvalné vzkazy, jsou falešné profily s fotografiemi z fotobank, případně rovnou zahraniční celebrity.

V reakci na vicepremiérova slova napsal Martin Koudelka následující status: „Ahoj lidi, tohle je žvejkačka, kterou jsem potkal na nádraží při čekání na vlak. Andrej Babiš prohlásil, že deset tisíc lidí na Václaváku nic neznamená, protože on má víc lajků pod jedním statusem. A ať už ho máte rádi, nebo ne, asi uznáte, že to nejenom nejde srovnávat, ale je to projev naprostý arogance a opovrhování lidma, který přišli vyjádřit svůj názor. Navíc, lajky na facebooku může dostat kdejaká blbost. Třeba žvejkačka. Dokonce si myslím, že obyčejná žvejkačka má šanci na víc lajků než Andrejovy hlášky. Zkusíme to? Dejte žvejkačce lajk a sdílejte!“

V neděli v poledne už jich má přes 84 tisíc pouze na tomto profilu.

Není zde článek celý?