71% lidí v Polsku chce zakázat muslimskou imigraci

Jediný způsob, jak zachránit Polsko před islámskými teroristickými útoky je zabránit muslimům hromadně migrovat. To je nyní pohled 71% lidí v Polsku.                  

Toto se stává hlavním problémem v Polsku a jeho hlavním sporem s Bruselem. Připomeňme, že Polsko se nedávno připojilo k vedení Maďarska v oblasti přistěhovalectví.

Polsko se chystá zřídit speciální tábory, kde by byli žadatelé o azyl umístěni v kontejnerech a byli drženi za plotem v případě další migrační krize, podle polského ministra vnitra.

„Musíme být připraveni na takovou situaci ve formě míst, kde by byli drženi ti, kteří čekají na deportaci a mohli by se pokusit porušit zákon,“ řekl Mariusz Blaszczak polskému rozhlasu. „To je všechno, o co jde. Kromě toho existují podobné kontejnerové tábory ve Francii a Německu.“

Je to velmi podobný přístup tomu, který byl přijat v Maďarsku a byl ostře kritizován EU kvůli údajnému krutému přístupu k žadatelům o azyl.

Tyto tábory jsou součástí revize azylového systému, který omezuje migraci a je naplánován vládnoucí stranou Právo a spravedlnost (PiS).

„Umožnilo by to pohraniční stráži zadržet žadatele o azyl po dobu až 28 dní podél hranice během zpracovávání jejich žádostí,“ což by zabránilo snahám nelegálně se přesunout do západní Evropy.“

Pokud jde o snížení šancí, aby Polsko nebylo zasaženo islámskými teroristickými útoky, je naprostým konsensem prostě zakázat vstup muslimským migrantům.

Nejúžasnější je, že Brusel zaujímá postavení, přijměte uprchlíky, nebo vystupte z EU.

Polsko má stále svojí vlastní měnu. Pro své přežití by se mělo spojit s USA a vystoupit z EU. Mnoho amerických bank a společností přesunuli své kanceláře do Polska. Polsko získá mnohem více s obchodních vztahů s USA, než s EU.

(InfoWars / svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: AP)

Není zde článek celý?