Berlínská policie se musela omluvit za nevhodné chování svých pracovníků

Berlínská policie v komentáři k nevhodnému chování svých zaměstnanců, kteří měli v Hamburku zajišťovat bezpečnost v době summitu G20, sdělila, že strážci pořádku oslavovali narozeniny na izolovaném území, uvádí se na oficiální stránce policie na Facebooku.

Před tím policie německého hlavního města oznámila, že její příslušníci předčasně opustí Hamburk kvůli nedůstojnému chování.

Ve zprávě pod názvem Bavící se policie Berlína? ochránci pořádku uvedli, že večírek probíhal v kontejnerovém městečku pro ochránce pořádku přibližně 70 kilometrů severně od Hamburku.

„Ano, slavili jsme!“, uvádí se v textu. Je uvedeno, že policisté mimo práci „najednou“ uspořádali večírek na počest narozenin svých dvou kolegů: tančili, pili alkohol a prováděli činnost nevhodného charakteru.

„Pod naší služební uniformou jsou schováni obyčejní lidé. U nás ve speciálním oddílu pracují většinu mladí lidé, kteří na sobě nesou velkou odpovědnost v pracovní době. Tito mladí kolegové pracují velmi profesionálně“, zdůrazňuje se ve zprávě.


Není zde článek celý?