Kundra, Zelenka a Česká televize se mnou opět chtěli mluvit, přeskočilo jim?

ct-nechciDíky mé účasti na Všeslovanském sjezdu v Rusku se mnou chtěly mluvit známé prolhané firmy a tahat ze mě informace, kterými by nás pak mohli snadněji špinit. Je mi záhadou, co mají tihle lidé v hlavě, že si mysleli, že se s nimi snad ještě někdy budu bavit. Poslal jsem je tedy po zásluze tam, kam patří. Jak přesně, si počtěte zde.

Nejdříve se ozvala Kundra 31. května, tedy v době, kdy jsem byl ještě na lodi, s žádostí o přátelství na Facebooku, po které následovala tato konverzace:

kundra1

kundra2

kundra3

kundra4

Po návratu se ozvali kolegům z ČSMS „nějací novináři“ z aktualne.cz. Protože jsem nebyl v Praze, tak udělali ten rozhovor oni. Ale předevčírem mi přišel následující email a já ke svému překvapení zjistil, že jedním z těch „novinářů“ byl Jakub Zelenka, spoluautor oné rádoby studie o vlivných kanálech na YouTube, ze které vyšel kanál TVNWOO jako nejvlivnější. Jejich aktuální výplod si můžete přečíst zde:
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/rusove-platili-sjezd-slovanu-prijeli-i-dezinformatori-sefa-c/r~5f186c7a4f7311e7886d002590604f2e/?_ga=2.27411967.232389670.1497278130-1676115114.1495190940

Co jsme si napsali, si přečtěte zde:

Od: „jakub zelenka“ <jakub.zelenka@economia.cz>
Komu: nwoo@nwoo.org
Odeslané: Pondělí, 12. Červen 2017 10:12:25
Předmět: Aktuálně.cz: Všeslovanský sjezd

Dobrý den, pane Korále,

nedávno jste se zúčastnil Všeslovanského sjezdu v Moskvě. Byl jste součástí početné české delegace, která měla mít až dvě desítky členů. Potřeboval bych se Vás zeptat na pár věcí.

1.) Co se na sjezdu řešilo?

2.) Kdo z alternativních médií z ČR a Slovenska se na sjezdu objevil?

3.) Byl na sjezdu přítomný i pan Grospič s Vladimírem Remkem?

4.) Kdo podle Vás sjezd financoval?

5.) Platil jste si pouze letenku a stavu, jak jste uvedl na Svobodném vysílači?

Předem Vám děkuji za odpověď

S pozdravem

Jakub Zelenka

redaktor Aktuálně.cz a HN

734 496 331


To si děláte PRDEL?
To si vážně myslíte, že se s váma budu ještě po vašem „výkonu“ v níže uvedených odkazech bavit?

Mou podmínkou pro jakoukoliv další komunikaci je vaše účast v diskuzi typu Debatní klub: http://www.debatniklub.cz/, kde vás budu chtít slyšet obhajovat vše, co jste o mě napsali nebo řekli.

Jinak se s vámi bavit nebudu.

J.K.

Dorazilo mě, když mi přišla dnes ráno zpráva z redakce NewsRoom ČT24, tak jsem je také poslal na příslušná místa.

Od: „Reindlová Nikola“ <Nikola.Reindlova@ceskatelevize.cz>
Komu: nwoo@nwoo.org
Odeslané: Úterý, 13. Červen 2017 11:14:51
Předmět: Newsroom ČT24

Dobrý den,

do Newsroomu ČT24 připravuji reportáž, ve které se budu zabývat mimo jiné i nedávným Všeslovanských sněmem v Moskvě. Vím, že na něm byl i pan Korál, chtěla jsem se proto zeptat, jestli by byl ochotný k rozhovoru na kameru.

S pozdravem,

Nikola Reindlová

redaktorka

Redakce zpravodajství, ČT24

Na Hřebenech II, Praha 4 – Kavčí hory

GSM: +420 723 874 737

email: nikola.reindlova@ceskatelevize.cz


Dobrý den,

děkuji za nabídku. Vzhledem k tomu, že produkce zpravodajství České televize produkuje na téma Ruska dle mého názoru pouze bezcenný odpad, resp. jednostranně zaměřenou manipulaci, tak nemám k Vašim produktům žádnou důvěru. Ať bych řekl cokoliv, vybrali byste si jen to, co by se vám hodilo, což je podloženo nejen mou opakovanou zkušeností.

Do ČT půjdu tedy pouze pokud se bude jednat o přímý přenos a tím Váš pořad není.

Co si myslím o ČT si můžete zjistit např zde:

nebo se podívejte na jakékoliv jiné nezávislé weby a sociální sítě, zjistěte si co si o vás lidi v této zemi myslí a přestaňte táhnout tuhle zemi do PRDELE, protože jinak tam skončíte zákonitě v prvé řadě Vy s celou vaší prolhanou, zkorumpovanou a zdebilnělou televizní partou, spravedlivě a na hodně dlouho!

Na shledanou v lepších časech

Jan Korál

Když jsem tak přemýšlel, jak pomoci nebohým pomýleným duším těchto zoufalců, našel jsem následující obrázek. Co myslíte, pomohlo by to?

full_10e187_f_normalFile7-rosicky_pranyr

loading…

Není zde článek celý?