Německý ministr financí Wolfgang Schäuble: „Uzavření hranic Evropské unie by vedlo k příbuzenskému křížení“

Inbreeding - Příbuzenské křížení

Pokud Evropa nepříjme ještě víc přistěhovalců, tak dopadne dle Schäubleho takto.

Autor: Steve Sailer

Z deníku The Independent:

Uzavření hranic Evropské unie by vedlo k příbuzenskému křížení, varuje německý ministr financí

Ministr Wolfgang Schäuble prohlásil, že uzavření hranic by Německo „zničilo“.

Evropské země v poslední době zažívají narůst znepokojení veřejnosti ohledně s imigrací spojených otázek a důsledkem toho zde vzrůstá i politické napětí.

Přehnaná politická rétorika však dosáhla nového vrcholu nejnovějším prohlášením německého ministra financí Wolfganga Schäubleho, který se v rozhovoru nechal slyšet, že uzavření hranic země by vedlo k příbuzenskému křížení.

Ministr Schäuble v rozhovoru pro týdeník Die Zeit odmítl myšlenku uzavření evropských hranic před imigrací:

„Izolace by nás zničila – dovedla by nás až k příbuzenskému křížení.“

Odpůrcům německé politiky otevřených hranic pak vzkázal:

„Muslimové jsou obohacením naší otevřenosti a rozmanitosti.“

„Podívejte na Turky třetí generace, hlavně ženy. To je nesmírný inovační potenciál,“ dodal.

Jinak řečeno, první a druhá generace žádná sláva, třetí generace mužů taky ne – ale podívejte na Turkyně třetí generace! Stejná logika bude očividně platit i u Afghánců a Čaďanů. Stačí maličkost: počkat si 75 let

Mezitím ale poslední půlstoletí ukazuje, že muslimská imigrace v západní Evropě celkem dramaticky zvyšuje míru sňatků bratranců a sestřenic (inbreedingu), jak ukazují data profesora A. H. Bittlese. Turci (tradičně nejpočetnější muslimská skupina v Německu) nejsou v tomto ohledu ještě tak špatní jako jejich zaostalejší souvěrci, ale řekněme taková Británie musí kvůli příbuzenským sňatkům svých Pákistánců řešit celou řadu problémů.

Můžete si přečíst i můj článek z 13. ledna 2003 pro magazín American Conservative Cousin Marriage Conundrum (Rébus příbuzenských sňatků), kde jsem vyjádřil pochybnosti ohledně plánů Bushovy vlády obsadit Irák a vybudovat tam demokracii – právě kvůli vysoké míře inbreedingu.

Zpráva Stevea Sailera Independent: Closing EU Borders Will Lead to Inbreeding, German Finance Minister Warns vyšla na stránkách VDare.com 14. června 2017.

Není zde článek celý?