Nová konspirace Erika Besta: Soros chce zabránit Babišově vládě

Že je Erik Best odtržen od reality (případně se jako vrchní zastánce konspiračních teorií projevuje z jiných důvodů či podnětů, to nevíme), je známá věc. Rád například tvrdí – aby to poté od něj přebrala další figurka jménem Jiří Ovčáček –, že ČSSD ovládá 70 procent médií v České republice. Nyní zvolil ještě lepší kalibr – George Soros chce prý zabránit vládě Andreje Babiše v České republice.

Je skutečně kouzelné, jak se různí lidé Bestova typu Sorose bojí. On se totiž společně s ilumináty a židozednáři jistě nesoustředí na nic jiného než na to, kdo se stane v Česku premiérem. A kdo ví, jestli k tomu nepoužije chemtrails.

Současný předseda vlády Bohuslav Sobotka jde prý na ruku Angele Merkelové a Emanuelu Macronovi v otázce přijetí eura. Jsme sice v Evropské unii, ale to asi panu Bestovi nevadí, prostě se podřizujeme zlým okupantům, kteří se nám snaží vnutit evropskou měnu, aby nás zničili.

Ovšem – proti euru je hnutí ANO a také ODS. Soros se podle Besta vyjádřil v tom smyslu, že Česká republika měnu odmítá. Z toho tento pseudoanalytik vyvozuje následující:

Koaliční smlouva mluví o přípravě země pro vstup do eurozóny a čtyři nejvyšší ústavní činitelé přijetí eura, minimálně veřejně, podporují. Mluví k nám spekulant Soros, nebo je to hlas zastánce změn režimů, který se snaží zabránit vládě s Andrejem Babišem v čele?

Použijme klasikova slova: Tak určitě.

Není zde článek celý?