Pokuty za nedodržování migračních kvót

Přimlouvám se za to, aby byly velmi, velmi vysoké, aby naznačily, že díky nim naše republika zkolabuje.

Češi a okolní národy mají s marxismem bohaté zkušenosti a neomarxistický Brusel je děsí. Také mají bohaté zkušenosti s obtížemi s romskou populací, které jsou odvarem obtíží s neproduktivními a nebezpečnými ekonomickými migranty. Východoevropské národy nikdy neprofitovaly z koloniálního odírání chudých zemí a toto o sobě nemohou západní země tvrdit, naopak, jejich bohatství souvisí ve velké míře s vykořisťováním chudých zemí, odkud se migranti valí. Chápala bych tedy jejich péči o migranty jako pokorné gesto za příkoří chudým zemím způsobené.

Absurdita principu pokut za nepřijímání ekonomických vandalů by měla vyniknout hned na začátku soudního procesu, aby bylo patrné, že jakási snaha o vyšší platy našich montérů je planá, montéři budou utahovat opasky daleko více než dříve, až se těmi opasky přeštípnou.

Varianty jsou dvě: buď si zamoříme domovinu nepřizpůsobivými cizinci, které budeme nadstandardně živit a časem zmizíme z povrchu zemského. Odměna z Bruselu bude, že nás budou chválit a dávat nás za vzor, jak jsme krotcí.

Nebo budeme střečkovat a Brusel nás podojí. Bude nás pěkně dojit a dojit, až náš lid a některý z našich podělaných politiků klekne a přívalu otevře vrata. Výsledek bude stejný.

Merkelová je už zase na koni, opilec Junker řeční jako na kolovrátku stále stejné nesmysly a Češi mají možná dějinný úkol tento svrab ustát.

Pro paměť: http://zpravy.idnes.cz/evropska-komise-rizeni-cr-migracni-kvoty-f1k-/zahranicni.aspx?c=A170612_124013_zahranicni_san

(Ilustrační obrázek Foto: Matteo salvini FB)

Není zde článek celý?