Pozvánka na veřejné bezpečnostní fórum – 29.6.2017

17_06_29_Pozvanka_na_forumVážení přátelé, kolegové, bývalí i současní vojáci, policisté, hasiči, záchranáři, příslušníci vězeňské služby, novináři, politikové – občané, jimž není lhostejný osud naší země! Zvu Vás všechny na veřejné bezpečnostní fórum „JSI BEZPEČNÁ, ČESKÁ REPUBLIKO?“, které se uskuteční ve čtvrtek 29. června 2017 od 13.00 hod. v konferenčních prostorách hotelu Olšanka, Táboritská 1000/23, Praha 3 – Vinohrady, nedaleko metra Flóra (10 minut pěšky). Důvodem pořádání bezpečnostního fóra je skutečnost, že v bezprostředním okolí České republiky se dnes a denně množí teroristické útoky na bezbranné obyvatelstvo, narůstá počet atentátů, jsou zabíjeni bezbranní občané, ze západní Evropy, ze zemí bezprostředně hraničícími s naším územím se stává jeden z nejvíce ohrožených regionů světa!

Naší země se sice vlna teroristických útoků zatím nedotkla, ale obáváme se, že je jen otázkou času, kdy se něco podobného jako v Londýně, Nice, Bruselu, Moskvě nebo Paříži stane i v ČR!Máme důvodné obavy, že vláda ČR, ani příslušné odpovědné orgány nepřijímají efektivní a účinná preventivní opatření k zajištění bezpečnosti naší země, a že na podobné situace nejsou naše bezpečnostní a záchranné složky vůbec připraveny!

Armáda ČR je prakticky nebojeschopná, zbyrokratizovaná a připomíná spíše nejdražší „divadlo“ na světě, které za 55 miliard ročně „režírují“ herci, zpěvačky, novináři, hvězdopravci, lékaři, matematici atd.

Fórum pořádá politické hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA (BOS), společně s kluby a spolky VETERÁNI OZBROJENÝCH SIL A BEZPEČNOSTNÍCH SBORŮ ČR, Veteráni POLICIE ČR, Klub Českého pohraničí a Svaz letců ČR.
Účast již potvrdila řada známých a uznávaných odborníků z řad vojáků, policistů, hasičského záchranného sboru, záchranářů, příslušníků vězeňské služby, ale i politiků a známých osobností naší země.Na fórum zveme i prezidenta ČR – vrchního velitele ozbrojených sil ČR, předsedu vlády a ministry silových a ekonomických ministerstev, poslance a senátory zabývající se problematikou bezpečnosti naší země, předsedy všech registrovaných politických stran a hnuti, novináře a další.

Ing. Jaroslav ŠTEFEC, CSc.Předseda politického hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA (BOS),pplk. v záloze a bezpečnostní expert

http://www.hnutibos.cz/

tel. : +420 723 480 435

E-mail: jstefec@seznam.cz

Zdroj: http://www.hnutibos.cz/akce/pozvanka-na-verejne-bezpecnostni-forum-/

17_06_29_Pozvanka_na_forum

loading…

Není zde článek celý?