Promiskuita a korupce bez hranic

1690184Fenomén promiskuity/korupce „intelektuálů a politiků“ byl importován do Československa téměř před třiceti lety v intenzitě, jež nemá v historii našeho státu a potažmo Evropy obdoby. A důvěřivé vrstvy národa si svůj osud v podstatě na Václaváku tím harašením klíčů odzvonily. Toužili jsme pochopitelně po svobodě, zahraničních dovolených a banánech podobně jako řada dalších států / Polsko, Maďarsko, Bulharsko, NDR, Rumunsko a Pobaltské státy. Výjimkou byla Jugoslávie, jež se sovětské moci vzepřela, i když ji potkal posléze mnohem drastičtěji osud než nás. Počáteční fáze porcování  nádherné země proběhla mírumilovně/Slovinsko. Následoval konflikt mezi s Němci kolaborujícím Chorvatskem (Ustašovci/Tučman) a Srbskem, který byl završen humanitárním bombardováním Srbska, anexí srbského území a vytvořením sporného státu Kosovo.
DSC_0675Albánský zločinec, vedený na seznamu teroristů se stal, jak jinak nejen prezidentem Kosova, ale přítelem „balkánské řeznice“ Albrigtové, která neprodleně investovalapár šupů do tamějšího „telekomu“, vydělala kolem dvou melounů doláčů. Prezident Thaci prosperuje prodejem drog, prostitutek a lidských orgánů do EU/US. Tam těch milionářských adeptů na transplantaci srdce, jater a ledvin jsou asi stovky, bohužel penisy a vaginy zatím přeoperovat nelze a zdá se, že udržení moči pro řadu z nich je obecně menším problémem než setrvání u lukrativního koryta (Henry, Madlenka, fořt aus Austria, Šikulka). V politice smrdí už půl století a co nevidět zhasnou. Pes po nich neštěkne.

Současná  společnost od sametového puče dospěla buď do stádia totálního zvratu a z žumpy marasmu se vynoří jako bájný pták Fénix a USA kulturní exkrementy z našeho života odstraní, nebo se v ní utopí. Bohužel a opakovaně bohužel, většina občanů relativně inteligentního národa spadla do komerční pasti TV, rozhlasu a desítek časopisů o hovnu. Ta nastupující, eventuálně pokračující generace převážně zblbla.Vybavena PC, internetem a barevnými mobily už nemá potřebu si nic pamatovat. Na dotaz, kdy a kdo reaguje připojením na internet a pokud je odpověď v češtině tak vědí vše. A když položíte tu stejnou otázku za pět minut, tak si většinou nepamatují ani původní dotaz.

Pokud máte smolný den a měníte programy, tak zjistíte, že ten stejný herec na jednom kanálu řeší vraždy, v přiblblém seriálu hraje doktora, třetím vaří a čtvrtém čte pohádku pro děti. Zkrátka je na roztrhání. Nicméně my senioři, kteří jsme těch 40. let komunistické represe přežily (pivo 80 hl., cigára 4 Kč, tramvaj 1 Kč) nechápeme, kam se poděly 4 miliony českých komunistů po sametovém puči. Žádní hrdinové á la Mašínové mezi nimi nebyli a navíc se dožívají úctyhodného věku, Jakeš, Štrougal, Čuba, rudá fena Šikolová, Kníže a Jičínský.

Tyto artefakty měl zřejmě v hledáčku nový ministr financí, když prohlásil, že na odchod do důchodu v 65. máme zapomenout a sloužit do úmoru jako ti elitní ministerští poradci, do posledního, křečovitého vzdechu za nějakých 40 tisíc měsíčně za geniální rady nekompetentním ministrům. Jeho výroky zřejmě neustál ani předseda ANO Babiš,takže po měsíci ve funkci oznámil, že z politiky z nějakých nejasných zdravotních důvodů odchází. Je to blbec, kterému vůbec nedošlo, že svým výrokem volební preference ANO značně poškodil. Naštěstí si Andrejko během několika dnů uvědomil, že substitucí jakéhosi člena strany Pilného, šlápl do kravince a nejasné zdravotní potíže ministra financí spíše souvisí s jeho mozkem.Úsměvné a tragické. Ad hoc jmenování na ministerské posty stranické nuly, o kterých veřejnost nikdy ani neslyšela, je riskantní business (bumerang). Za těch bezmála 30 let se na ministerských židlích vystřídalo desítky tupců ověnčených všemi bizarními tituly, včetně hasičů, automechaniků, nedostudovaných právníků, což nadále pokračuje. Mnozí z nich byli obviněni z korupce a lukrativní posty upustili a uchytili se převážně v semi-privátním sektoru napojeném na státní zakázky, případně na nepřehledné dotace z EU.
409DFF1100000578-4527314-image-a-16_1495382161900Existuje vůbec naděje, jak se ze současného marasmu vymanit? Na obzoru jsou dvě alternativy. III. světová válka, Rusko,Čína, Irán vs US/NATO, kde nebude vítězů a poražených. Navíc tentokrát ji pocítí i Američané, kteří doposud válku vnímají jako hollywoodské příběhy z obrazovek svých rozměrných, barevných televizorů, kde vždy vítězí. Druhá a přijatelnější alternativa je, že v US vypukne občanská válka mezi odpůrci a stoupenci Kačera. Trump volby vyhrál díky primitivním slibům o vytvoření nových pracovních míst, snížení daní pro střední třídu, stavbou zdi mezi US a Mexikem, přílivu emigrantů atd.,atd. Hovno. Zatím uzavřel kontrakty se Saúdskou Arábií a Katarem za miliardy dolarů, i když předtím Katar označil za podporovatele terorismu. Po návštěvě SA se proflákla i jeho Ivanka, „krasavice inteligentní“, která v CNN prohlásila, že taťku k těm zastavením v SA, Říme a Jeruzalémě motivovala 3 největší světová náboženství. Islám (1.5) miliardy, Křesťanství (2) miliardy a Judaismus (13) milionů. Takže krásná, atraktivní Ivanka Kushner nepadla daleko od stromu vzdělance Kačera, jenž pravděpodobně ani neví, kde ten Irán je. Když vezmeme v úvahu Hinduisty, Budhisty, Šinto, Atheisty, jejichž počty geometricky narůstají do stovek milionů, což Ivanka evidentně nepostřehla, lze o kvalitě výuky na slavných USA univerzitách pochybovat. Nevíme zdali mluví česky? Pokud hovoří dvěma jazyky (americky a česky), tak patří k elitě Bohem požehnaného národa.
USA ELECTION AFTERMATHVětšina z  nás, kteří rétorice a jeho kecům o narovnání vztahů s RF a Putinem věřila, je zklamána. Fakt je nevyzpytatelný, jak o sobě prohlašoval, nebo mlel co ho napadlo a stádo chtělo slyšet? Připomeňme si některé z nich. Zdravotní péče pro každého je zatím v nedohlednu podobně jako stavba zdi mezi US a Mexikem za cca 18 miliard dolarů ze mexické peníze. Přemístění US ambasády z Tel Avivu do Jeruzaléma vyčpělo. Ekonomické sankce proti Rusku a Severní Koreji? Obnošená vesta. Nevíme co se Trumpovi mlelo v hlavě, když označil Katar za největšího podporovatel terorismu, přičemž má US v Kataru obrovskou vojenskou základnu. Zřejmě se mu pod žhoucím arabských sluncem v SA ten jeho nedoceněný, geniální mozek přehřál. Vzápětí s Katarem podepsal kontrakt na dodávky zbraní za 12 miliard dolarů a euforie teroru vyšuměla. Některé jeho kroky a prohlášení budí rozpaky a postrádají logiku a zdá se, že post „nejmocnějšího“ muže planety nezvládá. Nicméně držme mu palce, protože ve srovnání se zkorumpovanou lesbou Hilarry a dědou Sandersem, mimochodem Židem, Amíci rozhodli ozumně. Demokraté jsou stále v šoku. Proto demonstrace proti prezidentovi Trumpovi nabývají na intenzitě, což někteří, dnes už dementní politici jako Nanci Pelosi (80), Diana Fistein (86) a válečný hrdina McCaine, jenž nikdy nebojoval a válku ve Vietnamu prožil  v zajetí, podporují. Byl ušetřen díky otci admirálovi, jenž ututlal vyšetřování útoku Izraele na loď „Liberty“ před 50 lety, jež zázračně přežila (27 mrtvých a stovky zraněných). Byl to jako obvykle podvod, jenž se měl hodit na Egypt  s následnou tzv. změnou režimu,která se nepovedla. Korporátní média ovládaná Sionisty se o tomto incidentu a obětech ani slůvkem nezmínila.

Čtenáři nwoo! Setrvejme ve svých ulitách a nepokoušejme se další vývoj předvídat, protože za zrcadlem, jenž nám nastavují, je vždy všechno jinak. „Torzo kozáků a honáků krav“ pokračuje pod dohledem Rotschildů. Naděje prý umírá poslední a ta spočívá v semknutí Slovanů. Orientace na Západ nám nepřinesla nic bez ohledu na mraky předpovědí expertů o svobodě, privatizaci a volném pohybu občanů EU. Mrtvolné torso ČSSD a Zaorálek nám slibují příjmy okolo 40ti tisíc. Mohlo by se to i podařit, kdyby poslanci zrušili církevní restituce, zablokovali a zkonfiskovali majetky šmejdů jako Bakala, Tykač, vekslák Horáček, Kocáb a zlikvidovali senát alias exkluzivní domov důchodců/senilních staříků/Pithart, Svoboda atd/. Zdá se, že smrt privilegovaných senátních mrtvol nevyvolává u pozůstalých žádné emoce, kteří se těší na děditství a prohlídku kapes jejich kabátů.

THE PUTIN INTERVIEWSPřed několika dny byli ližprdelky ČT doslova rozhořčeny počinem TV Prima ZOOM, že odvysílá čtyřdílný seriál rozhovorů Putina a slavného rejži, americko-židovského původu Olivera Stonea. Vy, kteří jste první dva díly viděli, uznejte, že Putin je novodobý „Alexandr Veliký“, kterému současné hlavy státu (Macron, May, Merkel, Trump, Junker) nesahají ani po kolena. O ubožácích na české politické scéně (Bohušovi, Zaorálkovi, Chovancovi) se nemá smysl ani zmiňovat. My, kteří ovládáme nějaký ten cizí jazyk (jen jeden a ne jako vekslák Horáček tři a jeho příbuzní čtyři až osm) chápeme, že jsme hloupí, přesto nám během diskuzí Putina a Stonea z Putinových reakcí neušlo, že rozumí anglicky a překládaný dotaz a odpověď na něj si může v předstihu promyslet. US media o této informační bombě prozatím mlčí a doufejme, že občanům států EU posune horizonty vnímání. V klidu vyčkejme času jako husa klasu. Nějak to dopadne a přežijeme.

loading…

Není zde článek celý?