Rada pro americko-islámské vztahy spustila aplikaci umožňující muslimům hlásit „zločiny z nenávisti“

Rada pro americko-islámské vztahy (CAIR), která byla označena za teroristickou organizaci Spojenými arabskými emiráty, spustila aplikaci, která umožňuje muslimům a dalším menšinovým skupinám hlásit „zločiny z nenávisti“ a „incidenty zaujatosti“.

V rozhovoru pro CNN, mluvčí CAIR Ibrahim Hooper prohlásil, že aplikace, která se nazývá Vytváření demokracie pro všechny (Making Democracy Work For Everyone), je obzvláště důležitá „během období nárůstu incidentů z nenávisti zaměřených na muslimy a jiné menšinové skupiny.“

„Bylo to již na pořadu dne po nějakou dobu. Tento vývoj se však urychlil zvolením Donalda Trumpa,“ řekl Hooper. „Je to teď každodenně, že vydáváme prohlášení o nějakém zločinu z nenávisti někde v zemi, někdy je to několik incidentů denně.“

„Jedním z důvodů, proč jsme chtěli spustit tuto aplikaci, je, že tolik mladých lidí na světě, se cítí pohodlněji používat aplikaci, než někdy telefonovat.“

Funkce aplikace zahrnují „bezplatnou radu o ústavních právech jednotlivce při kontaktování donucovacích orgánů nebo amerického ministerstva pro vnitřní bezpečnost, když čelí diskriminaci na pracovišti nebo ve škole,“ podle webových stránek CAIR, stejně jako obsahuje odkaz na dotace, novinky a informace týkající se amerických muslimů a kontaktní informace národního ředitelství CAIR a místní pobočky.

CNN se odkazuje na údajný nárůst zločinů z nenávisti proti menšinovým skupinám za vlády Trumpa, a stanice spojila vydání této aplikace s vraždou mladé muslimské dívky ve Virginii, ke které došlo minulý týden – ale úplně vynechala skutečnost, že vražda byla provedena ilegálním cizincem ze Salvadoru, který by teoreticky nikdy nebyl v USA, kdyby bývalý prezident Obama uzavřel hranice.

Levice obviňuje prezidenta Trumpa z této hrozné tragédie, stejně jako CAIR obviňuje jej a jeho přívržence z pověstného vzestupu „proti-muslimských zločinů z nenávisti“.

„Skutečnost, že Trump a jeho přívrženci jsou obviňováni z vraždy provedené nelegálním přistěhovalcem, opět potvrzuje přebujelou hysterii, která sevřela levici,“ napsal k této záležitosti Paul Joseph Watson z Infowars. „Ve skutečnosti se většina násilí soustředí proti Trumpovi a jeho stoupencům.“

Mnoho lidí by argumentovalo, že dochází k nárůstu podvodů trestných činů z nenávisti, které jsou organizovány nebo zveřejňovány levičáky a islamisty, z nichž nejnovější případ byla 22letá muslimská žena, která byla minulý týden zatčena za zapálení své vlastní mešity v Iowě.

Kromě toho skutečné násilí, vraždy a znásilnění pochází ve vlnách od islamistů a levicových skupin, které se zaměřují na ty, kteří se jim postavili, a na nevinné civilisty na Západě.

V měsíci Ramadánu došlo k úmrtí 1 555 obětí při 174 útocích spáchaných muslimy.

ramadan obeti

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)

Není zde článek celý?