„Requiem“ pro RF se odkládá

Vladimir_Putin_with_Boris_Yeltsin-2Přesto, že Jelcin byl notorický alkoholik, stal se po rozpadu SSSR prezidentem RF, seskupení okleštěné o státy a obrovské území jako Kazachstán, Pobaltské republiky, všechny ty Tadžikistány, Turkmen-stány, Ázerbájdžány, Kirgizstány, Gruzii atd. Báťuška Stalin je vzal pod své ochranné křídlo, nepatrně zcivilizoval, vnutil jim azbuku namísto rozsypaného čaje jako alternativní písmo a ruštinu. Ať chtěli, nechtěli nakonec se dominantnímu stalinskému tlaku nejen podrobili, ale při napadení SSSR Hitlerem byli součást i Rudé armády, která okupanty nakonec porazila za cenu enormních ztrát lidských životů (25 milionů).

O represivním režimu USSR dnes nikdo nepochybuje, ale jak by střet Německa vs USSR dopadl při velení perestrojkového Gorbačova nám a našim vnukům historici někdy vysvětlí. Naivní „Gorby“ skočil na špek prezidentovi senioru Bushovi, že po zbourání jablka svárů „Berlínské zdi“ dojde k sjednocení německého státu neuváženě rozděleného na dva bloky a nevraživost mezi USA a USSR skončí a obranná evropská aliance se ani o píď neposune k východu. Verbální slib a podání ruky Amíci ignorovali. Většina států východního bloku, vazalů USSR, které ze stalinských kleští snílek Gorbi uvolnil, se staly členy NATO, některé z nich mají na svém území vojenské US základny. Přesto existují státy, které se doktríně „rozděl a panuj“ vzepřely i za cenu nesmírných obětí na životech.

e15-579Vietnamci zvítězili nejen nad Francouzi ale i nad honáky, jenž vycítili šanci k nastolení USA demokracie v zemi, o které v životě neslyšeli. Nakonec i oni odtáhli jako zpráskaní psi včetně válečného hrdiny, dnes dementa McCaina a 65. tisíc padlých, indoktrinovaných blbečků, kteří skočili nalep jestřábům z Pentagonu o šíření americké demokracie. Tisíce tun bomb, napalm, chemické postřiky vietnamské džungle nedostaly odpůrce americké agrese na kolena. A nenáviděný rudý sever Amíky porazil a zemi sjednotil.

mandelinka-sekoraKdo ze seniorů si vzpomene na amerického brouka mandelinku bramborovou z padesátých let? Už téměř nikdo. Dnes nám stovky pochybných vědců/historiků osvěžuje paměť předkládáním pohádek o heroismu amerických vojsk při bojích o Plzeň a tom strategickém bombardování Škodovky a ČKD, kdy válka v podstatě skončila. Generál Patton po shlédnutí leteckých snímků byl spokojen. Současné prozápadní ližprdelky plzeňskou zkazku/brutální počin oslavují mnohem více než osvobození republiky Rudou armádou, kdy počet padlých Rusů na našem území byl kolem 140000 vs 400 US vojáků. Přehnaná rétorika připomíná oslavy Slovenského nár. povstání z dob totality, proti němuž byla světová válka zanedbatelnou episodou.

Naše podvědomí je permanentně bombardováno záplavou informací a reklam o nichž po periodickém opakování nepochybujeme. Lež se stává pravdou a slovo pravda ztratilo obsah. Dnešní politici lžou a klamou jako nikdy před tím i když o historií bychom neměli propadat iluzím. Dějiny se píší na zakázku vítězů od nepaměti a občas po změně režimu/diktátora se přepisují. Hlavně že každoročně a nepříčetně oslavujeme hrdiny, kteří se nechali zmanipulovat Angličany k atentátu na protektora Heydricha, což vedlo k represím a stovkám poprav nevinných občanů. Co ti bratři a vrazi Mašínové, kterým šmejd MO Saša Vondra udělil vyznamenání za boj proti komunismu a nyní jejich sestře budeme vracet majetek? Magoři jako Mašínové a stoupenci Alláha mohou tvrdit, že už v tom raném věku okolo dvaceti si uvědomili politický a náboženský boj, který je k vraždám a sexuálním prohřeškům motivuje.

madeleineBohužel ta ubohá Korea je rozdělena více než půl století a předvolební rétorika nového prezidenta o nových přátelských vztazích už není tak čitelná jako v době před jeho zvolením. Kdo si vzpomene na Jugoslávii, jež dokázala za Tita jednotně vzdorovat nejen Hitlerovi, ale později i Stalinovi. Rajko Doleček a balkánská řeznice Albrightová by nám mohli vyprávět o masakru v Srebrenici, po kterém následovalo humanitární bombardování Srbska s požehnáním většiny členů NATO pod taktovkou US. Pražská zmije se dožila osmdesátky což sionistické ližprdelky oslavovaly nejen v Americe, ale i u nás v knihovně kulisáka z Knihovny Václava Havla, kde je chameleon Žantovský ředitelem. Po Rockefellerovi natáhl brka i dlouhodobý poradce amerických prezidentů a polský Žid Brzezinski (89), plánovač a stratég koncepcí k ovládnutí celého světa předstíranou dominancí Bohem požehnané země USA alias Sionisty. Doufejme, že neúprosné přírodní mlýny co nevidět semelou Madlénku a zločince, nositele NCM Kissingera, Cartera, Obamu. Spalovny mrtvol jsou už netrpělivé a pece preventivně nažhavují.

AKC4ZppNicméně navažme Ariadninu niť a vraťme se k opilci Jelcinovi. Dodnes nikdo nechápe proč se v konečné fázi svého panování rozhodl pro Putina, čímž zemi v podstatě zachránil od rozkradení Sionisty, kteří nad soustem, jenž bylo na dosah, doslova mlaskali. Po oficiálním zvolení prezidentem RF Putin přehodil plachtu a začal křižovat proti větru, což nikdo ze sionistických oligarchů ani ve snu nečekal. Některé nenasytné ekonomické žraloky nechal pozavírat, někteří uprchli ze země, ale žádné miliardy nenakřečkovali. Zatím je u vesla už potřetí a lze předpokládat, že k vzhledem popularitě, kterou má u Rusů, bude zvolen znovu. Proč ? V porovnání s mladíky jako Saudský Král, Trump, Sanders a politickými „artefakty“, Kissingerem, Albrightovou, McCainem a fořtem aus Austria je v podstatě mladík (66), který ze těší dobrému zdraví a jemuž to zatím perfektně myslí (Aljechin vs Brzezinský na globální šachovnici). US a EU politikům pořád nedochází, že enormní sibiřský medvěd se v dohledné době porcovat nebude.

heres-what-the-glowing-orb-trump-touched-in-saudi-arabia-actually-wasV těchto dnech Trump navštívil Saudskou Arábii a ohnul páteř při předávaní řádu. I když ve svých plamenných projevech Saudy odsuzoval za terorismus na základě nové zprávy, že za útokem na věže WTC už nestojí Mossad, ale Arabové (15 let se slůvkem o nich nezmínil), skotačil a tančil s šavlí. Navíc dcera Ivanka ocenila pokrok SA k demokracii, kdy se provinilcům a převážně ženám při nerespektování zákona Sharia usekávají hlavy, případně jsou bičovány a založila nadaci s výhledem na sumu sto miliónů dolarů. Nic překvapujícího.Po zničujícím zemětřesení se znovuzrození Haiti ujala nadace (Chelsea,Hilary Clinton) s podporou UN. Z miliard dolarů devastovávaný ostrov nedostal ani 8 %. Zbytek se nějak záhadně rozmělnil a nenávratně zmizel podobně, jako v českých neziskovkách, do kterých stát narve každoročně miliardy korun.

170522092440-02-trump-western-wall-0522-exlarge-169Dle informací z nezávislých US medií je většina voličů zklamána. Posel světového míru podepsal se Saudama kontrakt na cca 110 miliard dolarů na dodávky zbraňových systémů a jeho nízká popularita se opět o pár procent zvedla. Jinak nezklamal. Jako většina státníků, kteří navštívili Israel/Jeruzalém si na svou perodixovou palici nasadil jarmulku. Nevíme jestli mu po úderu lebkou do „zdi nářku“ došlo, že bez podpory Sionistů je bez šance. Na jednáních G7 výslovně pohořel. Merkel dokonce prohlásila, že na Trumpa a US se EU nemůže spoléhat. Trapné přetahování rukou s Makronem, nás měla ubezpečit, že vztahy US/EU jsou přátelské, pokud státy EU přispějí do rozpočtu za ochranu od RF a satana Putina. „Amigo go home“. Více než 70. roků od konce II. světové války jsme denně oblbováni dementy jako je Klvaňa, Joch, Gabal, MO Stropnický, Štětina, přechodové herečky Štěpánové, Fisherové, potrhlé MŠ Valachové a hvězdy Filipovské, že to největší nebezpečí nám hrozí z východu. Přátelé pozor. Když se Putin ale skutečně nasere za ty urážky a provokace, tak si pište, že k pobřeží La Manche dorazí za tři dny a panáci NATO to ani nepostřehnou.

nintchdbpict0003260509252Mezitím došlo k sérií fatálních teroristických útoků, kde zahynuli stovky nevinných lidí. ČT se ale stále věnuje a řeší incident v Manchesteru a pochopitelně nám předkládá názory ubožáků jako Pehe, Kohout, jenž se nám snaží do těch natvrdlých palic vnutit představu, že multi-kulti je pro přežití Čechů a Moravanů/Slezanů nezbytné. Pehe a Kohout, agenti CIA, kteří v životě manuálně nepracovali. Jako pijavice nasávají krev k přežití z obětí, kteří verzi „multi-kulti „spolkli i s navijákem. Uplynulo jen pár týdnů od masakru na koncertu v Manchesteru a tři čmoudi najeli autem do davu což nesplnilo jejich očekávaní, tak se rozhodli ubodat a zranit další občany svými dlouhými noži. Bilance sedm mrtvých a cca 30 zraněných, někteří z nich těžce. Speciální jednotka dorazila za 8 minut a zločince postřílela díky víkendovému slabému provozu. Jinak by těch obětí bylo pětkrát více. A ta kráva ministerská předsedkyně May jen pár dní před tím zrušila ten vysoký stupeň pohotovosti, jenž tam panoval. A nyní jen lítostivé kecy, kondolence, výzvy k národu,aby se sjednotil a nepropadal anti-islamské euforií. Většina dementních politiků včetně muslimského starosty Londýna a ožrali z Topky hlásá, že na podobné incidenty si v multi-kulti společnosti máme přivykat.

Ono se v podstatě nic nestalo. Desítky mrtvých a pár stovek zmrzačených. Ve srovnání s minulými a současnými masakry v Iráku, Libyi, Afghánistánu a Jemenu, Sýrii, Palestině jde o hovno. Sta tisíce mrtvých a miliony běženců elity alias válečné zločince v US/UN/EU nezajímají. Pokrytectví nemá meze. Přesto od podpisu míro-tvůrce Trumpa o dodávkách zbraní SA, která podporuje všechna teroristická uskupení se situace, značně zkomplikovala. SA, Bahrein, UAE a Egypt přerušily diplomatické styky s Katarem, který prý je hlavním sponzorem globálního terorizmu a navíc Kataru blokují dopravní cesty. Avizovaný konflikt se Severní Koreou vyblednul. Přední stránky novin a TV komentáře jsou zahuštěny analytickými názory expertů, kteří o pozadí současných politických zvratů nemají ani páru. Jako vždy jen papouškují to co si přečetli v zahraničním tisku, případně slyšeli na CNN, BBC a Fox news. Co je v pozadí náhle zažehnutého sporu mezi Araby, nikdo netuší (až na Pjakina, poz. admin). Podobně jako naše politická smetánka není schopna vysvětlit pozadí výroků zločince Junckera, jenž ČR vyhrožuje sankcemi za odmítaní emigrantů a bez výdechu slibuje injekci 590 miliard Kč na zvelebení zanedbané, chudé Moravy pokud na jeho emigrační kvóty a přechod na Euro přistoupíme. Hlavně že si rozumí s Jourovou, která prý také kouří ???

juncker-jourova

loading…

Není zde článek celý?