VIDEO: Andrej se opět zasnil. Chce vyrábět olympioniky

Exministr financí má po odvolání funkce spoustu času na spánek a hlavně na snění. Když musel být „nejlepším šéfem státní kasy všech dob“ musel se starat o dobro národa a neměl čas vymýšlet nové plány. Nyní se Andrej Babiš rozhodl, že bude lidi balamutit svým snem o lepších sportovních možnostech pro naše děti.

Do každé obce chce Babiš instalovat sportoviště a to ne jen tak ledajaké. Mělo by se jednat o multifunkční objekty, ve kterých by občan našel „zimák, plavečák a tělocvičnu“.

Vzhledem k tomu, že v České republice je 6244 obcí, bude muset zřejmě Babiš přispět něco ze svého, protože pokud by chtěl od příštího roku mít vyrovnaný státní rozpočet, zřejmě by ho musel celý obětovat plnění svých snů a ostatní ministry poslat žebrat o peníze někam jinam.

Ale nové video skýtá i velké naděje pro trenéry. Každé dítě by podle představy Andreje Babiše mělo mít svého kouče, který by z něj udělal budoucího reprezentanta. Rodiče si však musí dát pozor, na který sport svou ratolest přihlásí. Ve vysněném projektu se totiž budou podporovat jen olympijské disciplíny.

Není zde článek celý?