Andrew Breitbart – ideové kořeny neomarxismu/kulturního marxismu

breitbart

Andrew Breitbart byl americký novinář, podnikatel, konzervativní komentátor a výrazná osobnost anti-globalistické scény. S jeho mediální platformou Breitbart.com, jejímž výkonným předsedou byl v minulosti také momentální poradce Donalda Trumpa Steve Bannon a skrze kterou dostávají prostor pro artikulaci názorů například Paul Joseph Watson nebo Milo Yiannopoulos. Andrew Breitbart během své činnosti odhalil několik korupčních a sexuálních skandálů představitelů amerického establishmentu.

Při návratu domů 1.3. 2012 Breitbart náhle zkolaboval a zemřel na zástavu srdce ve věku 43 let.

Vzhledem k nízkému věku a toxikologickému hlášení, které uvádělo, že Breitbart nepožíval žádné léky na předpis ani nelegální drogy a alkohol v krvi činil 0,4% v době smrti, spekuluje se také o verzi, že byl ve skutečnosti zavražděn. Před smrtí totiž přes sociální sítě naznačoval odkrytí rozsáhlého obchodování s lidmi, do kterého měli být zapleteni členové Obamovy administrativy.

Spekulace o existenci tzv. elitářských pedo rings, okruhu vlivných osob zapletených do pedofilní činnosti, se oživili v průběhu prezidentské kampaně v rámci aféry Pizzagate.

Zadržen byl totiž miliardář Jeffrey Epstein za obchodování s nezletilými dívkami, které měl jako sexuální otrokyně na místě, kam prokazatelně často jezdil i jeho blízký přítel Bill Clinton.

Uniklé emaily Johna Podesty zprostředkované WikiLeaks navíc dokázaly, že Podesta posílal oplzlé fotografie nezletilým dívkám.

http://nypost.com/2016/10/09/the-sex-slave-scandal-that-exposed-pedophile-billionaire-jeffrey-epstein/

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2943-pizzagate-fake-news-nebo-jen-uspesne-uklizena-afera-pedofilni-choutky-mocnych-po-celem-svete-proc-je-ticho-kolem-mailu-johna-podesty-odhaleni-byvaleho-sefa-fbi-migracni-dodavky-byznysu-s-detmi.htm

loading…


Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!

Není zde článek celý?