Cirkus lídra Zaorálka

Volební lídr ČSSD pan ministr Zaorálek deklaroval, že zemře při obraně bezplatného zdravotnictví. V době volební kampaně se počítá s tím, že politici plácají hlouposti, aby zaujali voliče.

Chápu a snažím se to vydržet, ale tohle mě opravdu rozesmálo. Zdráhám se uvěřit, že lídr ČSSD je takový prosťáček a věří tomu, že za zdravotnictví se dnes neplatí. Určitě není! Pouze opakuje oblíbenou lež takzvané levice o bezplatném zdravotnictví.

Žádné bezplatné zdravotnictví neexistuje. Stejně jako neexistuje bezplatné školství. Nic není bezplatné, protože stát sám nic platit v podstatě nemůže. Nejsou žádné státní peníze. Má jen peníze, které přikazuje lidem platit jako daně, povinné odvody a pojištění. Z našich peněz to platí.

Pan Zaorálek klame a mate. Důvod je jednoduchý. Volič má věřit v dobrotu státu a má rezignovat na aktivní roli v kontrole státního systému, který mu sám nic neplatí a naopak hospodaří s jeho penězi. Nechci být nespravedlivý k takzvané levici, ke které se hlásí pan Zaorálek. Takzvaná pravice, hájící školné i platby za zdravotní péči, propaguje v zásadě záměr donutit lidi platit dvakrát. Jedni za osmnáct a druzí za dvacet bez dvou.

Ukradli stát lidem pro kšefty stranických mafii. Stát jim slouží jen na vybírání peněz od lidí. Zadlužili ho a zmrzačili. Nevím, kolik ještě lidí na svoje pohádky pan Zaorálek nachytá. Doufám v jeho podzimní politický konec.

Není zde článek celý?