Exploze novodobých „kartářek“

Nedávno proběhla v Hamburku schůzka členů G20, které se zúčastnili i prezidenti RF/Putin a US/Trump. Obecné mediální informace o tom, na čem se představitelé dvou světových velmocí dohodli, berte s rezervou a analýzy, hodnocení presstitutek a šmejdů včetně těch českých ignorujte. Nějaký Romancov/geopolitik nelenil a po přečtení několika zahraničních článků dospěl k logickému závěru. RF co nevidět ekonomicky zkolabuje. Již od pohledu sporného IQ, nám své zcestné názory na RF opakovaně ve svých ejakulátech předkládá více než pět let. Výpovědní hodnota jeho sraček je ale pozitivní. Hned víte, že vše bude obráceně. A tento příživník je placen z našich daní a na lukrativním postu na nějaké katedře UK stále vegetuje.


Parazitů á la Romancov jsou dnes ve světě tisíce, vyzdobených moderními a nic neříkajícími tituly z oblasti sociálních pavěd. Bohužel se tento trend rozšířil i do vědecko/technických sfér, které nám garantovaly důvěryhodnost informací, na než naši předci mohli navázat. Ušetřeny ale nezůstaly ani přírodní vědy, fyzika, astronomie, chemie a geologie. Tristní?

ibtpoty2017-pictures-weekAle k meritu věci. „Homo Sapiens“ je v problémech a nachází se v krizi. Války, sucha, záplavy, hladomory, střety militantních náboženství, nekontrolovaný nárůst populace (80. mil. ročně), exody milionů obyvatel z válkou zasažených oblastí (Irák, Libye, Sýrie, Afganistan, Jemen, Súdán) a živořících na prahu smrti v utečeneckých táborech a sebemenší naděje na lepší život. Tisíce dětí denně umírá na podvýživu a nedostatek vody. A politici se schází, aby to občas projednali u koňaku, šampaňského někde v Bruselu či Strasbourgu, kde si porovnávají své ochablé genitálie z doby od pádu berlínské zdi. Homo sapiens s destrukčními geny a navíc memy, což jsou dle Richarda Dawkinse informační pseudočástice, jež se evolucí přenáší z generace na generaci, formují naši altruistickou morálku a lásku k bližním i když realita během posledního století za teorií pokulhává.

ITER-nuclear-fusion-reactor-is-now-built-in-Southern-FranceNicméně musíme přiznat, že jsme ve vývoji společnosti od počátku 20. století pokročili, hlavně v počtu obyvatel planety. Jestli jsou uváděné statistické údaje rámcově věrohodné, tak naše populace z té 1.miliardy v roce 1900 dosáhla dnes téměř 8. miliard. Co ty bláboly pseudovědců, že Gaia pohodlně uživí 15, 25 a více miliard když? Když co? Když zúrodníme pouště a zaplavíme globus řepkou olejnou? Nebo když v krátké době vyvineme nový, alternativní zdroj energie „jadernou fúzi“, jehož výstavba už započala ve Francii. Zatím spolkla cca 20 miliard Euro a má být dokončena asi roku 2035-40 a uvedena do zkušebního provozu bez záruky úspěchu v r. 2050. My skeptici vám už nyní můžeme garantovat, že proklamované výdaje se zvednou na dvojnásobek (40. miliard Euro) a většina z vás nadšenců bude pozorovat kořeny pampelišek. Jen si vzpomeňte, kolik desítek miliard Euro stál urychlovač LHC. Po frenetických oslavách spuštění do provozu náhle zhasl, a po dvouročním odstavení potvrdil existenci Higgsových božských částic. Za nedlouho nato Amíci ohlásili po opakovaném Ligo experimentu detekci gravitačních vln, které A. Einstein předpověděl, když mu byli čtyři roky, a zcela náhodně to oficiálně oznámili k stému výročí publikace GTR v roce 1916. Seriozní vědu převálcovalo kartářství.

56af5a99c94c9_SpaceX1Na internetu se objevil blábol, že NASA a nějaký Elon Musk přistanou na Marsu (NASA r. 2030 a blbeček, zbohatlík Musk dokonce v roce 2024). Tyto neuvěřitelné kachny o cestě na Mars roku 2030/2024 dokládají tvrzením, že Putin a Trump se na společném projektu dohodli. Že by Donald věděl o smrtícím záření van Allenových radiačních pásů, kterým se astronauti letící k Marsu nevyhnou? Kdo raketu postaví? Myslíte že posádka (jedno/dvou členná) bez zpáteční jízdenky spáchá dobrovolně sebevraždu? Uvidíme. Spíše neuvidíme, i když zdrogovaných dobrovolníku budou stát ve frontách tisíce, aby se na konci životní pouti nesmazatelně zapsali do dějin za nějaký milion odškodného, které vláda US pozůstalým vyplatí. Takže čtenáři NWOO, na kraviny o letu na planetu Mars během vašeho života, bez ohledu na stáří zapomeňte a také nepodléhejte iluzím o multi-dimenzionálních světě a Big Bangu před 15. miliardami let.

2. ledna 2001 MF zveřejnila názory a přání prominentů, církevních hodnostářů a „celebrit“ i když všichni vědí kulový. Ty novodobé kartářky posílené o prognostiky, pozemské zástupce Boha měli černý den. Většina předpovědí se do dnešního data t. j. 2017 nejen nenaplnila, ale o celá desetiletí zaostává. No a nyní zkrácený výčet některých bludů.

2004: automatické třídění odpadu přímo ve speciálních kontejnerech na ulicích.
2006: na trhu jsou plně automaticky řízená auta a za rok později budou k mání elektromobily s palivovými články získávající H2 z benzínu, což sníží spotřebu o polovinu.
2019: lidé přistanou na Marsu???

A následuje výčet dalších fiktivních hovadin, které by nezplodil ani Žid Asimov, autor mnoha „science fictions“ a bezbřehé fantazie. To co nám perou do palic současní fantasmagoři jako Hawking o černých dírách a kolonizaci lidské populace do vesmíru na nějakou k životu vhodnou planetu, protože za 5. miliard let tu nebude k přežití, mozek nebere. Vaše pochybnosti vyvrátí renomovaní fyzici Michio Kaku, Brian Green a Larry Krauss bláboly o cestování v čase. Ozdobeni profesorskými tituly, oblbují více než 10. roků středně vzdělané vrstvy společnosti po celém světě přednáškami a vydáváním populárně-vědecké literatury, kterou během svých seancí každému vřele doporučují k zakoupení.

Citovat Krausse je sice ztráta času, ale stojí za připomenutí, kdy po publikaci knížky/pamfletu (Something from nothing) v roce 2013 bizarní název posluchačům logicky vysvětlil. A držte se: „Nic“ je poměrně dobrá/přesná a přijatelná aproximace „Ničeho“. I když neobsahuje žádné reálné částice, tak ve skutečnosti má vlastnosti a lze v úvaze pokračovat a říci, že v „Nic“ není prostor, není čas, vesmír, fundamentální zákony. To vše může vzniknout spontánně a já se domnívám, že když nejsou zákony, čas, prostor, částice a záření, tak bych přesto argumentoval, že „Nic“ je fyzikální kvantita a dobrý popis „Ničeho“. A mentálně narušený L. Krauss posedlý propagováním své teorie, serfuje po kontinentech a vydělává sta tisíce dolarů ročně. Byl už v ČR v Olomouci. Nelze mu upřít, že je brilantní řečník a ocenit jeho zásluhy o diskreditaci náboženských dogmat. Hlavně militantního Islámu a současné emigrace hord Muslimů do EU/US.

Takže nerozptylujme se chimérami o cestě na Mars a soustřeďme se na akutní problémy. Ty nevyřešíme v hospodách u piva a kontušovky, ale ve volbách. Demonstrativně bychom měli hlasovat pro strany, jež radikálně odmítají Islamisty a kvóty EU a konečně zlikvidovat šmejdy jako JUDra ze z Plzně Bendu. Ten jak se zdá, se v poslanecké sněmovně narodil a rád by tam či v senátu i zemřel, obdobně jako řada dalších politických artefaktů, jenž se svých koryt drží zuby nehty, i když dávno mají protézy. Jim to prodlužovaní věkové hranice odchodu do důchodu vyhovuje. Jak by ne. Laťku nastavil již před lety „fořt aus Austria“. V poslaneckých a senátních prostorách je teplo, ideální prostředí na schrupnutí částečně senilních staříků, navíc za nejméně tisíc korun na hodinu. Většina debat a interpelací je o hovnu, tak proč si nezdřímnout, případně odskočit do „kantýny“ na Chivas regal nebo Armagnac. Perný den, ale máme vyděláno. A ta hovada v důchodu chtějící přidat pětikilo měsíčně se snad zbláznila. A my, vyčerpaná, unavená elita národa, jež vše řídí a rozhoduje, se téměř potácíme nad propastí sociálně slabých, na jejímž okraji prozatím úspěšně balancujeme. Proto jsme v PS většinově podpořili návrh na zvýšení našich mrzkých platů o 7K měsíčně. Nacházíme se v kritické fázi současného dění a máme šanci s tím něco udělat ve volbách, které jsou za dveřmi. Češi, Moraváci a Slezané po tom období „sametového marasmu“ nepotřebují žádné rady současných „kartářek“ alias US/EU liž-prdelek, aby racionálně rozhodli o osudu země.

551999_article_photo_zg69mor_900x

loading…

Není zde článek celý?