Stále více starších žen si vydržuje mladé migranty jako „zajíčky“

Árijské princezny v obilném poli

Autor: Chris Tomlinson 

V poslední době je na vzestupu trend, kdy si Rakušanky středního i staršího věku pomocí dárků, pomoci a peněz zajišťují u mladých žadatelů o azyl sexuální uspokojení, a současně tak vytvářejí i závislost těchto cizinců na nich.

Drtivou většinu migrantů, kteří v průběhu migrační krize přišli do Rakouska, tvořili mladí muži, kteří často cestovali sami. Mnozí z nich se stali terčem islamistických rekrutů, zločineckých gangů i překupníků drog – a teď v Rakousku nově i starších sexuálně neukojených žen.

Tento trend, kdy se řada mladých migrantů stala závislých na těchto „sponzorkách“, které jim výměnou za sex poskytují peníze, je podle OE24 stále častější.

Vídeňský časopis Biber společně s veřejnoprávní televizí ORF přinesly reportáž o tomto novém jevu, s tím, že zatímco v dřívějších letech mnoho starších Rakušanek odjíždělo na „sexuální dovolenou“ do Afriky, kde měly sex s místními muži, styky s uchazeči a azyl jsou však v Rakousku novinkou.

Někteří migranti si dokonce postěžovali, že postarší Rakušanky po nich chtějí sexu příliš. Žadatel o azyl Hasan řekl reportérům: „Chce mít sex čtyřikrát denně, jsem pro ni mašina na sex, nic jiného.“ Ženu však podle svých slov neopustí, protože si na svůj nový život navykl.

Linda (což není její skutečné jméno) čtyřiadvacetiletého Iráčana oslovila v baru a nabídla mu, aby žil s ní. Podle Hasana mu Linda platí všechny výdaje, včetně členství v drahé vídeňské posilovně za 120 eur měsíčně.

Manfred Buchner z Rakouského centra pro mužské zdraví říká, že žadatelé o azyl v těchto vztazích zůstávají, protože se na ženách stali závislými. „Je to těžká závislost – nejen mentální, ale také materiální. Spousta z nich by se  jinak ocitla na ulici.“

Zprávy o sexuálním zneužívání mladých žadatelů o azyl ženami přicházejí i z azylových center a provizorních táborů, jakým byla Džungle v Calais. Loni tamní dobrovolnice z organizace Open Borders čelily nařčení ze „sexuálního turismu“, když vyšly najevo jejich sexuální vztahy s migranty, včetně těch nezletilých.

V jednom případě si dokonce dobrovolnice v calaiském táboře svého mnohem mladšího syrského migranta-milence, s kterým se poznala v táboře, vzala. Konzultantka v managementu Sarah Gaytonová pět dní po setkání s migrantem dala výpověď, tvrdí však, že sexuální turismus nebyl její původní motivací k dobrovolnictví.

Článek Chrise Tomlinsona Growing Trend Of Older Women Becoming ‘Sugar Mamas’ For Young Migrants vyšel na webu Breitbart 28. července 2017

Není zde článek celý?