5letá dívka odebrána křesťanské rodině, dána muslimům a nucena se učit arabsky

V Tower Hamlets, Londýně, se objevil nechutný případ mladé dívenky ve věku pouhých 5 let, která byla nucena žít s pěstounskými pečovateli, kteří jí vzali její křesťanský kříž a požadovali, aby se učila arabsky. Její muslimští pečovatelé nosili nikáb a burku zakrývající jejich tváře.

Ve zprávě, kterou zveřejnil deník The Times, dívka byla po jejich zkušenostech tak zjevně zdeptaná, že plakala a prosila úřady, aby ji nebrali zpět, a že její opatrovatelka nemluvila anglicky.

Dívka měla zakázáno jíst slaninu a nedávno řekla své matce, že „Vánoce a Velikonoce jsou hloupé“ a „evropské ženy jsou hloupé a jsou alkoholičky“.

Přítel rodiny řekl: „Je to pětiletá bílá holka. Narodila se v této zemi, mluví anglicky jako svým mateřským jazykem, miluje fotbal, má britský pas a je pokřtěna v kostele.“

„Ona už utrpěla obrovské trauma, že byla násilně oddělena od své rodiny. Ona potřebuje prostředí, ve kterém se bude cítit bezpečně a bude milována. Místo toho je uvězněna ve světě, kde se cítí cizí a neobeznámena. Je to pro malé dítě opravdu děsivé.“

Tato hrozná situace odhaluje úplné selhání multikulturalismu. Být mladou dívkou, která je nyní obklopena okolím, kde se musí učit tvrdé muslimské hodnoty a s opatrovníky, kteří ani nehovoří jejím jazykem, je šokujícím svědectvím nejen pro systém péče, ale také úplného nedostatku integrace v oblastech jako je Tower Hamlets.

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Foto: thetimes.co.uk)

Není zde článek celý?