Babiš opět jede: Žárlíte na svojí paní? Žárlím. A na koho žárlíte? Jak jste přišla na to, že žárlím ako?!

Předseda hnutí ANO a bývalý ministr financí Andrej Babiš se 29. července odpoledne oženil se svou dlouholetou partnerkou Monikou. Svatbě pod širým nebem na Čapím hnízdě v Olbramovicích na Benešovsku přihlíželo na 200 hostů. Na snímku novomanželé společně pózují. | FOTO:

Roztomilý rozhovor s Andrejem Babišem, za který by se nemusel stydět ani Jaromír Soukup, odvysílala v neděli večer TV Nova. Moderátorka Babišovi řekla například, že z vládní krize vyšel jako vítěz. Zřejmě si nevšimla, že ho Sobotka vyhodil z vlády kvůli jeho neprůhledným finančním tokům. Další veselá chvilka přišla, když se ho moderátorka zeptala, zda se nebojí, že bude jednou tak nenáviděný jako je Miroslav Kalousek.

To nejlepší však nastalo zhruba v polovině pořadu. Rozhovor moderátorky a Babiše probíhal takto:
M:Žárlíte na svojí paní?
AB:Já na ní žárlím no, ona je krásná žena, tak samozřejmě na ní žárlim.
M:A na koho tak žárlíte?
AB: Já nevím a jak jste přišla na to, že žárlím ako?!
M:No, vy jste vy jste řekl, že žárlíte.
AB: No tak jako na paní určitě.

Rozhovor měl ještě pár legračních pasáží, jde například o procházku s pejskem, nebo přiznání miliardáře, že děsně rád myje nádobí, ale jeho paní to strašně vadí a nadává mu za to. Samozřejmě zopakoval, že lituje toho, že šel do politiky (do té vstoupil už v 80. letech členstvím v KSČ, na to často zapomíná). Manželka mu často vyčítá, že do toho šel, ale teď už se nedá nic dělat. Z rozhovoru celkově vyplynulo, že Babiše možná řídí jeho žena. Postěžoval si například, že na dovolené musí telefon používat jen tajně, když se Monika nedívá. Také říkal, že jejich svatba byla soukromá záježitost, bez celebrit. Proto mu tam asi hrál Mchal David a krátce po obřadu nechal na svůj Facebook vystavit desítky fotografií… V souvislosti s Monikou také řekl, že nemají předmanželskou smlouvu, protože Agrofert už mu oficiálně nepatří, je ve svěřeneckém fondu.

Babiš v rozhovoru nezapomněl ani na podnikatele. Řekl, že ho hodně lidí nenávidí, protože zavedl EET a tím je donutil k tomu, aby platili daně. Protože oni nechtěli platit daně.

Rozhovor televize připravila ještě před aktuálním zájmem policie o Babiše a Faltýnka. K tomu se v pořadu vyjádřil telefonicky. Řekl totéž, co České televizi a některým zpravodajským serverům.

Není zde článek celý?