Babišův neúspěch v Neratovicích: Takhle návštěvu popsaly místní noviny

Na Facebooku koluje článek z Neratovin, podle popisku alternativního neratovického zpravodaje. Právě Neratovice navštívil ve středu šéf hnutí ANO Andrej Babiš se svou knihou a autor textu si z něj evidentně dělá legraci.

„Dnes dopoledne Neratovice v rámci své předvolební kampaně navštívil majitel hnutí ANO Andrej Babiš. Před Společenským domem ANO rozložilo svůj stánek, kde Babiš rozdával a podepisoval knihu neznámých autorů O čem sním, když náhodou spím,“ dočteme se hned v úvodu textu s titulkem Babišova návštěva Neratovic vzbudila minimální zájem.

Autor uvádí, že se u Babišova stánku zastavilo asi třicet lidí. „Další z návštěvníků, který se u stánku zastavil na delší dobu, nám řekl: ,Přišel jsem se podívat ze zvědavosti. Koukal jsem do té knihy na kapitolu o dálnicích, ale jsou to prázdné řeči, tak uvidím, co se píše ve zbytku té knihy,‘“ sděluje autor.

Další z návštěvníků zase Babišovi vyčítal nízké mzdy v jeho firmách. „Našli se ale i příznivci. Jeden z nich se Neratovinám svěřil, že má Babiše rád už od povodní v roce 2002 z doby, kdy byl krátce vlastníkem Spolany. Na náměstí jsme před jedním z obchodů také narazili na ceduli tematicky inspirovanou návštěvou bývalého ministra financí,“ dočteme se v článku.

Zdroj: Neratoviny

Není zde článek celý?