Bojovník proti EET Buzek zakládá politickou stranu

Boleslav Buzek, známý díky organizaci Radostné Česko bez EET, zakládá politickou stranu. Bude se jmenovat Radostné Česko a chystá se zasáhnout ještě do podzimních voleb do poslanecké sněmovny.

Buzek své záměry potvrdil deníku FORUM 24 s tím, že se v kampani chystá „rebelská jízda“ včetně vysílacích spotů. Jedinou překážkou by mohl být krátký čas pro zaregistrování nového politického uskupení na ministerstvu vnitra.

Strana Radostné Česko se představí více již v sobotu 12. srpna. „Vnější vlivy nás donutily přejít do další fáze vzdoru, a to do změny právní formy na Radostné Česko – politická strana. Nejde o podnikatelský projekt jako VV nebo ANO 2011, ale o stranu založenou ,zespoda‛. Nyní se ve ,zrychleném režimu‛ formuje a všechny, kteří můžou a není jim lhostejný osud našich dětí, zveme na konferenci do Prahy, do Černé labutě, konanou dne 12. 8. 2017 od 11.00 hodin,“ stojí na Facebooku.

Na tiskové konferenci by měl vystoupit také prezidentský kandidát Marek Hilšer. Podle podpisu u příspěvku se na založení Radostného Česka podílí i Klára Novotná, která se pod přezdívkou Drzá Klára proslavila svými vzkazy pro šéfa hnutí ANO Andreje Babiše.

„V současnosti se snaží dostat Česko do svých spárů oligarchové a pomatení ,dědci‛, opěvující Orwellův stát… Nevíme, jak to dopadne, ale Radostné Česko slibuje pořádnou předvolební ,rebelskou jízdu‛. Cílem není nic jiného, než svobodné radostné Česko bez oligarchů, populistů, nácků a rudých hyen,“ vzkazují zakladatelé nové strany.

Není zde článek celý?