Čech Tomio Okamura přitvrzuje: Imigranti, odejděte, nebo ponesete důsledky

Tomio Okamura přitvrzuje ve svých protiuprchlických postojích. Že se jeho radikalizující názory nemají téměř koho týkat, protože do ČR uprchlíci nechtějí, nevadí. Hlavní je vyvolat paniku a hysterii, když už jiný rozumný program nemá. I když je Tomio Okamura pro mnohé lidi jen humornou figurkou tuzemské politiky, zaslouží pozornost ze tří důvodů. Za prvé, chlubí se tím, že má pět tisíc přihlášek do své strany. To není málo. Za druhé, jeho bratr Hayato řekl, že Tomio spolupracuje s Moskvou na tom, abychom se vzdálili západu a naopak se vrátili pod křídla Ruska. A za třetí, Okamura je horkým kandidátem na koaličního partnera Babiše, pokud uspěje.

„Jestli si chcete stěžovat, kritizovat nebo zneužívat naši ústavu, naše zákony, naše zvyklosti nebo náš životní styl, potom vás vyzývám, abyste využili další výhodu naší demokratické společnosti – PRÁVA ODEJÍT,“ vzkazuje Tomio Okamura v aktuálním videu všem imigrantům, uprchlíkům a nepřizpůsobivým. „Musíte se uvědomit, že vy, nikoliv Češi se musí přizpůsobit. Buď to akceptujete, nebo ne, ale potom se nedivte, že ponesete důsledky,“ zaznívá ještě ve vzkazu Okamury.

Zvládá však jít nejen proti imigrantů, ale i proti vládě. „Zaprodávání země proti vůli drtivé většiny občanů jak cizím mocnostem, tak hordám vetřelců na úkor sociálního zabezpečení pro naše potřebné občany, je vlastizrada,“ říká Tomio Okamura.

Ne náhodou asi bude, že za „vlastizrádnou“ označují Vládu ČR, Evropskou unii a NATO také proruské servery. Ty, na jejichž nebezpečné bláboly se chytá stále velké množství těch pravých Čechů stejně jako na Okamurova „hnědá moudra“…

Není zde článek celý?