Česko je napadené ruským hybridním útokem

To je karma! Boží mlýny melou! Dobře mu tak! Postovali příznivci Miloše Zemana, když se dozvěděli o náhlé smrti vinou komplikací po autonehodě Filipa Crháka (42). Jednoho z perfomerů ze skupiny Ztohoven, která třeba vyměnila na Hradě červené trenky za prezidentskou standartu. Taky jsem dost velký cynik, ale tohle je přes čáru. Zvlášť, když v tom není cítit černý humor, ale skutečné si nenávistné odplivnutí nad člověkem, který zesměšnil „pana prezidenta“.

Tak jsem si udělal skrytější profil, nabral do přátel nebo vlezl do skupin, kde se pohybují příznivci Miloše Zemana nebo Tomia Okamury. Věřte, že to je strašidelné čtení. Zpochybňování všeho, zejména historických pilířů naší země. Například, okupace z roku 1968 je v podstatě totéž, jako když dnes projíždějí kolony americké armády republikou. Protože prý, dnes jsme spojenci NATO, tehdy jsme byli spojenci Varšavské smlouvy. Tak co?

Rusofil Tomáš Garrigue Masaryk se prý snažil Československo v rámci ideje panslavismu připojit k Rusku. A prý se to učilo už na středních školách, prostě běžná středoškolská látka, vy si to nepamatujete?

Jestli si dobře vzpomínám, tak všechny sochy TGM komunisti srazili k zemi, z Masarykových náměstí udělali Mírová náměstí. Protože většímu bratrovi, SSSR, vždy šlo přece hlavně o ten mír. Proto nám v osmašedesátém předvedl učebnicovou ukázku mírové okupace. Teda takhle, bratrské pomoci, kdy se poprvé pokusili Amíci si nás podmanit. Chudáci Palach a Zajíc, kdyby ti kluci viděli, za co položili život, jak nás ta krysa, rozuměj Havel, prodala imperialistům!

No nic, na střední škole se Masaryk určitě neprobíral. To jsme se dozvěděli jaksi disentsky bokem, že za vznikem Československa stála Amerika, s níž vedle Francie a Anglie Masaryk jednal, stejně jako že po svých návštěvách Ruska nařídil našim legionářům okamžitě odtud zmizet, možná u toho vzít s sebou nějaké to zlato. A i tak to řada z nich nestihla a skončili v Gulagu.

Stejně tak po roce 1968, když u nás nabírala na obrátkách mírová okupace SSSR, snaživí komunističtí soudruzi v prověrkách likvidovali své spoluobčany. Tisíce jiných českých občanů utíkaly na Západ, ponejvíc právě do USA. Zajímavé je, že nikdo z těchto rozumbradů dnes neutíká do náruče Ruska, Číny nebo ti zocelenější soudruzi do komunistické Koreje. To, že jsme před revolucí 1989 byli prý evropská průmyslová velmoc, to snad ani nekomentovat.

Kde se to bere? Zpravodajské služby už několik let varují, že tady nepřátelsky vůči našemu státu operují desítky ruských špionů. Vedou tady hybridní informační válku. Těm pak pomáhají někteří Češi, část z nich za peníze, větší část z nich ale z jakéhosi přesvědčení, které jim někdo vnuknul. Jsou lehce manipulovatelní, protože ze své špatné životní úrovně viní všechny okolo, třeba tu „zrzavou americkou krysu Havla“. Jen ne sebe. S takovým spolčením neschopných, nespokojených a nepřemýšlivých lze velmi jednoduše pracovat.

Tady si připomeňme Mistra Sun´cu, který před více než dvěma tisíci a třemi sty lety vytvořil první vojenskou doktrínu Umění války. Jeho hlavní myšlenkou bylo, ještě před samotným vojenským střetem poničit integritu nepřítele pomocí tzv. 13 zlatých zásad boje. Tady níže jsou, a když si je přečtete, je to i po tisících let pořád platné a účinné. Jak je dnes vidět v České republice. Stejně jako už je nad slunce jasnější, kdo pomáhá Rusům rozkládat naši zemi. A řada komunistů jako by se zase našla a začínají brousit meče. On je totiž podle nich právě teď ten čas, vrátit to „ponížení“ ze Sametové revoluce demokratům i s úroky. Jak říkal Gottwald, zakroutit demokratům krkem.

Diskreditujte vše, co je v zemi protivníka dobré.

Vtahujte představitele vládnoucích vrstev protivníka do zločinnosti.

Podrývejte jejich dobré jméno. Ve vhodné chvíli je předhoďte pohrdání jejich krajanů.

Využívejte ke spolupráci bytostí nejpodlejších a nejodpudivějších.

Všemi způsoby dezorganizujte účinnost protivníkovy vlády.

Zasévejte mezi obyvatele nepřátelského státu vášně a neshody.

Stavějte mladé proti starým.

Vysmívejte se tradicím vašich protivníků.

Všemi způsoby vnášejte zmatek do zázemí, do zásobování a přímo do vojsk nepřítele.

Oslabujte vůli vojáků nepřítele bojovat pomocí smyslných písní, hudby a alkoholu.

Pošlete prostitutky, aby dokončily dílo zkázy.

Nešetřete sliby ani dary, abyste získali informace. Nelitujte peněz, neboť peníze takto vydané se vrátí stokrát.

Všude infiltrujte své špehy.

Není zde článek celý?