Dick Morris: Obama spolupracuje přímo s médii na sabotáži Trumpa

Politický stratég Dick Morris tvrdí, že Barack Obama přímo podává denně zprávy mainstreamovým médiím, aby se pokusil sabotovat Trumpa z jeho válečné místnosti dvě míle od Bílého domu.   

„Obama provozuje tajnou operaci ve válečné místnosti, která se nachází asi dvě míle od Bílého domu, kde má Michelle (jeho žena) svojí kancelář, a stejně tak mnoho jeho bývalých pomocníků,“ uvedl Morris.

„Setkávají se tam a mají zde dvakrát denně konferenční hovory: 8:30 a 9:45 a probírají body pro média o tom, jak sabotovat a jak podkopat Trumpa,“ dodal Morris.

Bývalá šéfka zdravotnických a humanitárních služeb Kathleen Sebelius a Andrew Slavitt, bývalý šéf centra pro služby Medicare a Medicaid Services, spolupracují s Obamou a pomáhají mu zničit pokusy Trumpa zrušit Obamacare, podle Morrise.

„Je to válečná místnost, je to stejně jako uprostřed kampaně – je to jako kdyby se kampaň nikdy nezastavila a všichni klíčoví hráči se účastní těchto konferenčních hovorů,“ uvedl politický stratég.

Morrisovy informace potvrzují zprávy, které se objevily v březnu, když se ukázalo, že Obama vedl obvinění k „sesazení“ Donalda Trumpa z prezidentství tím, že bude buď donucen k rezignaci, nebo bude obžalován.

Deník Daily Mail informoval, že Obamovi pomáhá v jeho křížové výpravě bývalá poradkyně Valerie Jarrett, která se přestěhovala do Obamova nervového centra jen dvě míle od Bílého domu, aby mu pomohla vybudovat hybnou sílu za „vnikající povstání“ proti Trumpovi.

Během samostatného vystoupení v rozhlasovém vysílání Morris dodal, že celá „ruská tajná dohoda“ byla „pokusem o převrat“ zpravodajské komunity a médií, za účelem svržení Trumpa.

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)

Není zde článek celý?