Hurikán Harvey: Rozmary a vzpoury přírody

hurricane-harvey-nasa-master675

Tentokrát se hurikán „harvey“ zakousl do největšího státu Unie  Texasu, který Amíci brutálně ukradli Mexiku jako Kalifornii Španělům. Za šarádu alias anexi Havaje k USA coby padesáté hvězdičky na vlajce a výsledku zmanipulovaného referenda se už Clinton ostrovanům omluvil. A mohli bychom pokračovat/Portoriko. Pochopitelně že nikdo z nás normálních lidí občanům USA žádné živelné katastrofy nepřeje a odsuzovat je za jejich zcestný multikulturní papiňák, v němž se všechny rasy rozvaří na guláš bez chuti a zápachu by nebylo fér. Za destruktivní trend USA, jehož jsme svědky jsou zodpovědní přestárlí a dementní politici a generálové.

Limit odchodu do důchodu mají jako v ČR/65. Všimněte si, kolik z těch mumií stále setrvává na svých dobře placených postech. Nancy Pelosi/77, senátor McCain/81, Diane Feinstein/84, a když jejich mentální výlevy jsou mimo realitu, tak se uchytí jako štědře odměňováni poradci.

U nás v ČR máme mraky politických mrtvol, které předstírají, že jsou v pohodě a připraveny národu sloužit do roztrhání těla, i když ta jejích tělesná schránka vypadá dost žalostně. Fořt aus Austria/81, Břetík Sobotka/80, poradce Čuba/94 a „rudá fena“ Šiklová/80+, hvězda obrazovek ČT, jejíž věk si už málokdo pamatuje. Otázka zní, lze s tím českým Augiášovým chlévem něco dělat?

Volby jsou za humny, tak se občané této krásné země tlaku EU konečně vzepřete a dejte své hlasy pouze těm stranám, které odmítají multi-kulti, emigraci lidožroutů, paranoidní ikluzi a naopak propagují tzv. referenda o vystoupení z EU a naší účasti v NATO. Zmrdy jako nalejlamu Kalouska, prosťáčka Gazdíka, Amíka Dienstbiera a neukojené Němcové a Fisherové už nevolte a podpořte ryze nacionální hnutí/strany.

dhsjewNavažme přetrženou myšlenkovou niť a vraťme se zpět k hurikánu v Texasu, což lze odtud kamenem dohodit do New Orleansu a Louisiany, kde v roce 2005 řádil hurikán Katrina. Totální nekompetentnost vládních orgánů a agentury FEMA pod vedením šmejda s dvojím občanstvím, Žida Chertoffa sublimovala do neomluvitelných úmrtí (1800) lokální komunity. Většina z nich byli černoši na státní podpoře,takže v podstatě se zase nic hrozného nestalo. Chertoff vinu hodil na svého náměstka a byl povýšen. Náš George pod tlakem pesimistických informací o „Hurikánu Katrině“ ve finále usoudil, že k vůli klesající popularitě by měl postiženou oblast Jihu USA navštívit. Tak se nad záplavami bez bázně několikrát proletěl v Air Force 1 a posléze dokonce někde na bezpečném místě přistál. Prezident a hrdina George Bush rozdával lidem, kteří přišli o všechno, plastové láhve s minerálkou. Přijít o barák, auto, dobytek a pokrevního příbuzného, flaška vody od hlavy státu vše vykompenzuje, navíc postiženým slíbil, že federál škody uhradí. Hovno. Tisíce lidí se po úderu Katriny domů do New Orleansu a Louisiany už nikdy nevrátili. Zdevastované pozemky skoupili developeři a jak se zdá s jejich revitalizací a obnovou nespěchají. A nyní si Bůh zasedl na tu jejich opěvovanou, nejúžasnější, největší US metropoli Boston, s deseti miliony obyvatel.

rbz-Call-to-Prayer-06Katolíci/protestanti, černoprdelníci proklamují že jde o boží trest, protože se nemodlili a povolili potraty, i když některé z žen byly znásilněny. Zatím na Bohem vyvoleném kontinentu intenzivně prší. Epicentum bouře chrlících tuny vody na Boston se nehodlá přesunout. Náhodný a přírodní rozmar? Ani náhodou. Je to prý také trest za zvolení Trumpa prezidentem. Přehrady přetékají a praskají ve švech. Produkce ropy a břidlicového plynu dle odhadů renomovaných expertů poklesne o 15%, což povede k nárůstu cen pohonných hmot. V některých zasažených oblastech nebudou k mání. Po zásahu přírody se zdá, že s odstřižením EU od ruských levných dodávek ropy a plynu to nebude tak horké. Podobně ty mírně imbecilní proklamace Donalda „Všechny varianty, včetně jaderného útoku na S.K. jsou na stole“,  neberte vážně, jako zprávy že Rusko evakuuje města jako Chabarovsk, atd.

Pochopitelně nevíme, jestli se lidé zmátoří a zamezí pandemií amerického vira „vnucování USA demokracie ostatnímu světu okřídlenými raketami“ a nebo už natolik zmutoval, že je odstranitelný pouze 3. světovou válkou. Na závěr perličku. Za hurikánem prý stojí manipulant počasí Putin.

loading…

Není zde článek celý?