Komunista Ondráček: Američané chtějí vyvolat válku s Ruskem

Zdeněk Ondráček, dnes komunistický poslanec, který je známý zejména z toho, když v roce 1989 mlátil studenty na Národní třídě, opět varuje své věrné fanoušky: Tentokrát před válkou, kterou se – jak odhalil – chystají vyvolat USA.

„Po totální destabilizaci arabského světa, kterou považuji za první krok k válce na starém kontinentu, přichází postupná příprava na válku zde. Američan však ví, že tuto válku, kde protivníkem má být Rusko a jeho nekonečné zdroje nerostného bohatství, nesmí uspěchat a nemůže ji ani sám rozpoutat,“ zjistil investigativec Ondráček.

USA se podle komunistického poslance rozhodly pro zastírací manévr, kterým je vyvolání konfliktu s KLDR (je jisté, že pan Ondráček je přesvědčen, že Kim Čong-un je vlastně takový neškodný přítel). „Aby si občan v Evropě přivykl na přítomnost vojáků, probíhají neustále přesuny vojenské techniky a cvičení. Ty doprovází permanentní výplach mozků, aby bylo zřejmé, kdo je padouch a kdo má být hrdina,“ zjistil Ondráček.

Válčit se prý bude i v střední Evropě, ale Američané na bojišti umírat nebudou. Je tedy možné, že se bude jednat o vojáky na dovolené, jak to mají ve zvyku Ondráčkovi ruští přátelé, když okupují cizí území.

„Prvním krokem bylo znebojeschopnění národních armád, které se ověřuje neschopností řešit migrační krizí. Padouch Putin je znám, tak se tvoří hrozba obsazení Pobaltí. Je potřeba naladit bojovného ducha a tak ve jménu míru vyzýváme ke zbrojení. Vojáků, kteří pod vedením udatných amerických generálů padnou na poli cti a slávy, má Evropa dostatek. A kdyby se jim náhodou nechtělo, třeba se vzpomínkou na historickou zkušenost, je tu plán B. Ten byl Američany v podstatě představen na nedávném summitu NATO v Bruselu. Buď si za bezpečnost v Evropě připlatíme dalších cca 300 miliard dolarů ročně, nebo bude Evropa zaplavena migranty,“ odhalil Ondráček.

Evropa se prý ubránit nedokáže. „Víme i to, že mnohé národní armády, včetně té české, byly postupně znebojeschopněny. Ta naše by neubránila ani ten nejmenší kraj. I proto děláme Američanům pucfleky a vysíláme své vojáky do Pobaltí, abychom v počtu necelých 300 mužů vystrašili Putina,“ napsal Ondráček.

Možná by se mohlo zdát, že si podobných psychopatických výlevů není třeba všímat. Ondráček je ale poslancem, tedy někým, kdo je vnímán i v zahraničí. Podobné řeči jsou tak nejen směšné, ale i nebezpečné. Navíc se i díky jeho funkci může najít dost lidí, kteří podobným nesmyslům uvěří.

Není zde článek celý?