Konflikty mezi liberály a konzervativci v USA jsou uměle vyvolané, aby byl nastolen policejní stát

Nezávislý americký novinář Luke Rudkowski informuje v 12-ti minutovém videu o tom, že aktuální konflikty mezi americkou populací jsou záměrně vytvářené. V úvodu zmiňuje svůj zážitek z Occupy Wall Street, kde objevil policisty převlečené za Antifu. Dále připomíná program Cointelpro, který začala FBI uplatňovat již během války ve Vietnamu, aby narušila protiválečné protesty. Vzpomíná na mnohé zkušenosti s agenty provokatéry a upozorňuje na to, že program tohoto druhu americká policie stále používá už od předvolební kampaně Donalda Trumpa k provokování násilných střetů.

Luke popisuje mnoho případů, kdy agenti provokatéři začali s násilnými akcemi a když se jim podařilo dav strhnout do ostrého konfliktu, tak policie stála stranou a nebránila násilí. Zmatení Američané se tak bijí mezi sebou, aniž by chápali původ a nesmyslnost vzájemných konfliktů.

Takováto činnost státních policejních orgánů má za cíl přitvrdit policejní stát v USA, což se projevilo např. v nedávném povolení od prezidenta Trumpa, že policie může používat armádní vybavení a zbraně nebo ve zvýšení cenzury v médiích a na internetu.

Luke poznamenává, že bohužel je příliš málo lidí, kteří chápou a vysvětlují veřejnosti, jakým způsobem jsou lidé cíleně manipulováni do schématu problém-reakce-řešení, ve kterém budou sami volat po upevnění policejního státu. Ukazuje na spoustu případů, kdy si lidé sami vymysleli, že se stali obětí útoku „druhé strany“ a na nepochopení mnoha nezávislých médií, jejichž autoři sami volají po občanské válce. Připomíná stále probíhající program CIA Mockingbird, ve kterém CIA kontroluje mainstreamová média a diktuje jim, jak mají informovat.

Strategie Rozděl a panuj jede v USA v plné síle. Neděje se něco podobného i u nás?

loading…

Není zde článek celý?