Papež František: Katolická církev schvaluje geneticky modifikované potraviny GMO

Papež František prohlásil, že katolická církev nyní oficiálně schvaluje geneticky modifikované potraviny a povoluje jejich používání při svatých událostech.                             

Nejen, že se Vatikán dostal do jednoho z největších pedofilních skandálů ve své historii – církev nyní oficiálně schvaluje jednu z nejvíce nemilosrdných a ďábelských společnostní na světě – společnost Monsanto!

Deník Naturalnews napsal: Je to samozřejmě o urychlení zániku katolické církve, protože lidé to vidí a opouští Boha a přiklání se k ďáblu, k vládnoucím korporacím, které chtějí umístit člověka výše než Boha, pokud jde o semena a potravinářské plodiny.

Vedle filozofických argumentů o semenech a Matce přírodě, Monsanto je také nejhorší společností na světě, která provozuje některé z nejšpinavějších negativních operací, jaké svět kdy viděl, lže, klame a rozmetá obhájce čistých potravin, aby ovládla světové dodávky potravin za každou cenu.

Zdá se, že nic z toho neznepokojuje moderní Vatikán, kde by nadcházející události mohly zahrnovat i masové sexuální orgie, organizované sexuální zneužívání sborových chlapců a bufety s geneticky modifikovanými spermiemi. Je to skutečně to, k čemu katolická církev dospěla?

Bohužel to tak vypadá.

Pedofilie a geneticky modifikované organismy jdou v dnešní době ruku v ruce – protože jsou oba Ďábel – a nyní se zdá, že mají požehnání od samotného papeže!

Není zde článek celý?