Poslanci ANO nominovali do Rady ČTK konspirátora Petra Žantovského

Není jasné, zda je to nevědomost, nebo záměr. Web Česká média informuje o nominacích do Rady České tiskové kanceláře – v prvním kole nebyl zvolen nikdo, tři nominovaní tak postoupili do kola druhého. Jedním z těch, kdo by v Radě mohli usednout, je Petr Žantovský, člověk, který pravidelně vystupuje v Parlamentních listech, bojuje proti České televizi a je spojen s tzv. Krameriovou cenou.

Žantovský běžně vyzývá k neplacení koncesionářských poplatků a veze se na proputinovské notě zejména prostřednictvím rádoby zasvěcených komentářů na zmiňovaných Parlamentních listech. „Asociace nezávislých médií“, na jejíž akci křtil svou knihu, zásadně oceňuje zejména ty pseudonezávislé lidi, tedy takové, kteří označí běžná média za kýmsi zaplacená a hlásají proruské a prozemanovské nesmysly.

Do Rady ČTK navrhl klub ČSSD šéfa neziskové organizace Jakuba Štědroně, TOP 09 navrhla bývalého člena rady a ústavního právníka Jana Wintra. Nezbývá než doufat, že když v hnutí ANO nemají rozum a informace, ostatní to budou vidět jinak.

Není zde článek celý?