Poslední nahrávka: Babiš zneužívá moc a jde z něj strach

Minulý týden 25. 8. vyšla v Hospodářských novinách informace, že Finanční správa nelegálně likvidovala firmu, která stála v cestě Babišovu Agrofertu. Podezření, že došlo ke zneužití státní správy k vyřizování účtů mezi soukromými firmami, bylo více než zřejmé.

Nyní je toto podezření zřetelně potvrzeno samotným Babišem.

Na twitterovém účtu Julius Šuman se dnes objevila nahrávka, která dokazuje, že Andrej Babiš v době, kdy byl ministrem financí, věděl o tom, že Finanční správa proti společnosti tvrdě postupuje, a dal jasně najevo, že mu tato firma překáží. A co více, nešetřil emocemi v popisu těch, kdo si dovolili mu nejít z cesty.

Jedná se o naprosto přesvědčivý důkaz, že Babiš nemá vůbec žádné hranice při zneužívání moci. Nikdo v Evropě a možná ani v rozvojovém světě nepoužívá v roli ministra financí státní správu a konkrétně finanční úřady na to, aby zametal s konkurenční firmou.

Babiš to udělal. A velmi jasně dal najevo, jak při tom uvažuje:

Jeho slova o firmě FAU Přerov zní takto:

„Vlečka v moji chemičce patří těmto zmrdům. No a naši klekli na tu FAU Přerov, že to je v insolvenci… A samozřejmě jdeme po nich, protože to je zločinecká banda, která dluží státu na daních.“

Co ještě chcete víc? To je legitimní otázka na všechny, kteří ho podporují, a na ty, kteří ho kryjí. I na ty, kteří nedostatečnou novinářskou prací nebrání veřejnost.

Kdy si už uvědomíme, že takhle přesně pracuje mafie a že Andrej Babiše je nebezpečný člověk? O co půjde příště? Co všechno si smí Babiš dovolit?

Kdy odstoupí šéf Finanční správy Martin Janeček?

Není zde článek celý?